Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Ma arvan, et ta poleks ainuke kes su vastu viha peab.

Sinu nn "Arukad" postid ajavad juba õli katlas keema.

On sul vaja igal pool oma arvamust avaldada isegi seal kus sa teemast midagi ei jaga? Cmon mõtle nüüd reaalselt.

See et sa igas teemas proovid kedagi õpetada või mingit oma seisukohta peale suruda on veits väär niiet stop it mbe?

 

Kirjuta mulle postkasti või lisa msnis : Sillu@neti.ee ja räägi mulle ära, mis teemas ma midagi ütlesin mille kohta ma ei jaga. Palun tee seda.

Mõtle nüüd ise reaalselt, kui sa ei taha et keegi sinu postitust kommenteeriks/avaldaks arvamust või kritiseerib siis ära parem postita. See on sama hea, nagu sa postitad mingi pildi ja keegi ütleb, et see on "saast" see on tema arvamus, ja kui see sulle ei meeldi siis miks sa selle pildi üldse paned?

Isegi kui ma ütlen, et kellegi postitus on mõttetu, on see minu arvamus. Kui kõik väidaks, et ei kui ilus su pilt on [isegi kui see seda pole], siis poleks sellel mingit mõttet! Pildi omanik ei teaks ju mida muuta oma pildi juures paremaks ja mida mitte.

 

Isegi kui keegi ütleb, et mu postitatud logo on saast või rämps ja seletab ära miks, siis järgmine kord ma just üritan teha paremini.

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

etv.ee'st tlev rakett saade.

 

Kutid peksavad magneesium pulka kiviga, samas kui nuga on samas kõrval.

 

Oleks noaga korraks tõmmanud üle ja oleks leek kohe olemas.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
etv.ee'st tlev rakett saade.

 

Kutid peksavad magneesium pulka kiviga, samas kui nuga on samas kõrval.

 

Oleks noaga korraks tõmmanud üle ja oleks leek kohe olemas.

 

Mõni on ikka Geenius :)

 

reede pidu, mitte rs.

 

Aga kui mulle ei istu need reedesed ropsipeod? :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kirjuta mulle postkasti või lisa msnis : Sillu@neti.ee ja räägi mulle ära, mis teemas ma midagi ütlesin mille kohta ma ei jaga. Palun tee seda.

Mõtle nüüd ise reaalselt, kui sa ei taha et keegi sinu postitust kommenteeriks/avaldaks arvamust või kritiseerib siis ära parem postita. See on sama hea, nagu sa postitad mingi pildi ja keegi ütleb, et see on "saast" see on tema arvamus, ja kui see sulle ei meeldi siis miks sa selle pildi üldse paned?

Isegi kui ma ütlen, et kellegi postitus on mõttetu, on see minu arvamus. Kui kõik väidaks, et ei kui ilus su pilt on [isegi kui see seda pole], siis poleks sellel mingit mõttet! Pildi omanik ei teaks ju mida muuta oma pildi juures paremaks ja mida mitte.

 

Isegi kui keegi ütleb, et mu postitatud logo on saast või rämps ja seletab ära miks, siis järgmine kord ma just üritan teha paremini.

Sa paned iga väikseima asja pärast sellist teksti, et anna olla.

Hakkab juba ajudele see, et sa üritad mingit vanaisa mängida.

gtfo.png

 

Tõnis, mis su LoLi kasutajanimi, ma lisan sind


tumblr_m3hkebuR981rtavawo1_500.gif

OMG JOEL IM UNGRY

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Henry ei ole arvuti juures. See on automatiseeritud sõnum.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Umm, da fuk?

Teine vajab abi ja sa ei vaevu vastama :O?

Või ma sain lihtsalt valesti aru ...

Ma ei vaja konkreetselt abi, lihtsalt ma aitasin teda eile ühe asjaga, mis läks mul ca. 30min aega ja siis ta lubas täna mu nime ära vahetada Vahvlis. Aga ma otsustasin ümber, las olla see siis pohh. Ja nüüd lihtsalt ootan talt vastust ühe asja kohta.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei vaja konkreetselt abi, lihtsalt ma aitasin teda eile ühe asjaga, mis läks mul ca. 30min aega ja siis ta lubas täna mu nime ära vahetada Vahvlis. Aga ma otsustasin ümber, las olla see siis pohh. Ja nüüd lihtsalt ootan talt vastust ühe asja kohta.

Aga pöördu amichie poole? Ta hetkel sees ka.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.