Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Miks kasutaja laheloom kaotas eeskujuliku embleemi?

 

Kasutaja laheloom kaotas oma embleemi tänu sellele pildile:

vahvel.png

 

Juhtkonna käitumine on selle kohapealt täiesti õigustatud. Kas eeskujulik käitub nii? Lihtsalt arvan, et ta sai embleemi liiga lihtsalt. Iga inimene peaks tunnetama piire. Laheloom üritas vist endaarust nalja teha reostades sellega teemat, kus valitakse vahvlile logo. Samuti ei tohiks eeskujulikud nii lapsikute naljadega tegeleda.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kasutaja laheloom kaotas oma embleemi tänu sellele pildile:

vahvel.png

 

Juhtkonna käitumine on selle kohapealt täiesti õigustatud. Kas eeskujulik käitub nii? Lihtsalt arvan, et ta sai embleemi liiga lihtsalt. Iga inimene peaks tunnetama piire. Laheloom üritas vist endaarust nalja teha reostades sellega teemat, kus valitakse vahvlile logo. Samuti ei tohiks eeskujulikud nii lapsikute naljadega tegeleda.

 

sa ei saa moderaatoriks

34.png


tumblr_m3hkebuR981rtavawo1_500.gif

OMG JOEL IM UNGRY

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa ei saa moderaatoriks

34.png

 

R3D - Sul on mingi isiklik viha minu vastu? Kirjuta postkasti mis sul minu vastu on.

Niisama pole mõttet vihjata millegile. Muuseas ma pole tahtnud mingiks moderaatoriks saada. Pole isegi avaldust kirjutanud.

Kui sul midagi targemat teha ei ole, mine mängi õues lumesõda. Ma selgitasin ära miks ta eeskujuliku embleemi kaotas.

 

Huvitav, miks kõik kohe arvavad, et keegi tahab modeks saada kui midagi postitab. Võibolla on see sihtgrupp just sinuvanused kes kõigile ära tahavad panna.

Edaspidi saada pm kui midagi öelda.

Muudetud liikme SpY'i poolt

bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Küll sa ära harjud kunagi :)

 

vaevalt.

 

Krt mingi 3rd person scammer lippab ringi jälle, raudselt sama vend ...

 

Inimesed on nii lollid, lasen selgitusse panna ostja msni ja müüja msni, aga ikka ei saada aru :D:D


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vaevalt.

 

Krt mingi 3rd person scammer lippab ringi jälle, raudselt sama vend ...

 

Inimesed on nii lollid, lasen selgitusse panna ostja msni ja müüja msni, aga ikka ei saada aru :D:D

 

Nagu välja tuleb, siis inimesed teiste vigadest ei õpi, ikka tuleb ise läbi elada siis jääb meelde :)


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
R3D - Sul on mingi isiklik viha minu vastu? Kirjuta postkasti mis sul minu vastu on.

Niisama pole mõttet vihjata millegile. Muuseas ma pole tahtnud mingiks moderaatoriks saada. Pole isegi avaldust kirjutanud.

Kui sul midagi targemat teha ei ole, mine mängi õues lumesõda. Ma selgitasin ära miks ta eeskujuliku embleemi kaotas.

 

Huvitav, miks kõik kohe arvavad, et keegi tahab modeks saada kui midagi postitab. Võibolla on see sihtgrupp just sinuvanused kes kõigile ära tahavad panna.

Edaspidi saada pm kui midagi öelda.

Ma arvan, et ta poleks ainuke kes su vastu viha peab.

Sinu nn "Arukad" postid ajavad juba õli katlas keema.

On sul vaja igal pool oma arvamust avaldada isegi seal kus sa teemast midagi ei jaga? Cmon mõtle nüüd reaalselt.

See et sa igas teemas proovid kedagi õpetada või mingit oma seisukohta peale suruda on veits väär niiet stop it mbe?

Muudetud liikme Flame'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.