Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Internet ~ Elion

Küsimus

Tervist , oleks vaja siis teie arvamusi nõuandeid , kuna endal aru otsas ning Elioni vennad ka targemad ole .

 

Ma ärkan keskmselt kell 10-12 hommikul . Siis on internet olemas , saabub kell 15.00 päeval , internet kaob !

Aga imelik see , et interent status on connected , aga ta ei liigu kuhugi kui tahan kuhugi minna , et tunduks nagu interneti ple -.- .

Siis , helistasin elioni , ütlesin et mul see jura kestnud 3 päeva , nad ütlesid et neil näitab , et mul net ilusti nagu olemas ... Siis ütlesid , et arvuti viga võib olla ... Ma ei saa enam aru , ja täpselt kell 3 läheb net naguniimodi ,et kuhugi ei liigu kuigi näitab , et net oleks .

¤ Elioni kaabel ¤

 

Aidake pls? :?


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Kui mul mingi jama olnud on siis helistan, teen veits kurjemat häält ja kohe tuleb igasuguseid variante :D

Kle aga ütle, et sul vaja koolis mingi töö vaja ära teha vb, äkki hakkavad tegelema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Ow mul oli sama lugu et koguaeg connecting lost ja sis tuli üks mees tegi seal midagi seadetes mingi 5e minutiline töö ja nüüd ei kao kunagi net ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Ow mul oli sama lugu et koguaeg connecting lost ja sis tuli üks mees tegi seal midagi seadetes mingi 5e minutiline töö ja nüüd ei kao kunagi net ära.

 

Asi ple selles , kas net on or not .

Asi selles , et see nii imelik , net nagu oleks aga kuhugi ei mõtle ennast , ja mingil kellaajal võtab siis end internet kätte ja hakkab liikuma :wa:

 

Neonetis vastas kasutaja AKM , niimoodi -

 

Jou ä

Ah et Nurme 36-1 ? no teeks nii, et nett on elioni poolt korras. Su arvuti MSI emaplaat on vist kokku jooksnud ja tundub, et su netiprobleemi lahendamiseks piisab, kui oma arvuti lülitad välja, seejärel tõmbad arvutist välja netikaabli 16-20minutiks, seejärel pistad arvutisse ja lülitad arvuti sisse. voila, ongi korras.

 

Rääkige mulle lähemalt sellest käekäigust . . .

Ja kus kurat teadis tema minu aadressi :O ?


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Asi ple selles , kas net on or not .

Asi selles , et see nii imelik , net nagu oleks aga kuhugi ei mõtle ennast , ja mingil kellaajal võtab siis end internet kätte ja hakkab liikuma :wa:

 

Neonetis vastas kasutaja AKM , niimoodi -

 

Jou ä

Ah et Nurme 36-1 ? no teeks nii, et nett on elioni poolt korras. Su arvuti MSI emaplaat on vist kokku jooksnud ja tundub, et su netiprobleemi lahendamiseks piisab, kui oma arvuti lülitad välja, seejärel tõmbad arvutist välja netikaabli 16-20minutiks, seejärel pistad arvutisse ja lülitad arvuti sisse. voila, ongi korras.

 

Rääkige mulle lähemalt sellest käekäigust . . .

Ja kus kurat teadis tema minu aadressi :O ?

 

 

 

vist nii et noh turn off arvuti ja siis võtad oma kaabli välja ja ootad 20 min

neti kaabli ja paned tagasi arvutisse

vist..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
See ei aidanud tuhkagi!

 

Kas sul on ainult internet elioni kaudu? Või DigiTv?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
MA ei oska öelda , ple hullem spets arvutites , tean et mul ZoomBox , aga net pandud enne seda , ja et mul korrusmaja internet , kus jookseb neti kaabel kuhugi pärapõrgusse [seina]

 

Kell on 15.50, kuidas sa atm netis saad olla?:D

 

Kell on 15.50, kuidas sa atm netis saad olla?:D

 

Soovitan sul ka kasutada:

http://www.arvutikasutaja.ee -> Rega ära-> logi sisse->foorum-> Tarkvara-> Ja tee sinna alla teema. Olen suht kindel et sealt saad abi :)


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Kell on 15.50, kuidas sa atm netis saad olla?:D

 

 

 

Soovitan sul ka kasutada:

http://www.arvutikasutaja.ee -> Rega ära-> logi sisse->foorum-> Tarkvara-> Ja tee sinna alla teema. Olen suht kindel et sealt saad abi :)

 

 

Ee , kunagi vahepeal olin lootust kaotamas , ei viitsind uuendada teemat , nüüd kellajad erinevatel aegadel .

Näiteks , kaks päeva oli vahepeal nii ,et kl pool 2 tleb net tagasi , ja on kuni kl 9-ni ommikul .

 

Siis veel , mingi oli päevläbi enamvähem net , ja õhtul kl 9 kadus .

Siuksed lood.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Ee , kunagi vahepeal olin lootust kaotamas , ei viitsind uuendada teemat , nüüd kellajad erinevatel aegadel .

Näiteks , kaks päeva oli vahepeal nii ,et kl pool 2 tleb net tagasi , ja on kuni kl 9-ni ommikul .

 

Siis veel , mingi oli päevläbi enamvähem net , ja õhtul kl 9 kadus .

Siuksed lood.

 

Aga sa katseta http://www.arvutikasutaja.ee varjanti.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Äkki sul on mingi sihukene värk peal, et mingi iga teatud ajatagant automaatselt IP muutub ja siis net kaobki ära??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Helistasin eile uuesti Elioni , ütlesid et sul peaks see viga olema arvutiseadetes ,:S

Ee , ütleme et siis arvuti seadetes viga eks , aga kust/kuidas ma saaksin sättida seal , et mul ple seda krdi ajalist värki , hetkel saan vaud 30 minti päevas compis olla :D

Ommikul ärkan on net , tlen koolist , siis kl umb 14.30 , saan 30 minti olla ja kaob kl 15.00 ära :)


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Helistasin eile uuesti Elioni , ütlesid et sul peaks see viga olema arvutiseadetes ,:S

Ee , ütleme et siis arvuti seadetes viga eks , aga kust/kuidas ma saaksin sättida seal , et mul ple seda krdi ajalist värki , hetkel saan vaud 30 minti päevas compis olla :D

Ommikul ärkan on net , tlen koolist , siis kl umb 14.30 , saan 30 minti olla ja kaob kl 15.00 ära :)

Äkki vanemad ei taha, et sa nolifeksid ruuni, siis lasid mingil IT mehel panna 30min peale :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Ta palus et teema oleks paar päeva veel lahti.

~~Ei spammmmmi.! :)


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.