Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lennukid / Mopeedid

Soovitatud postitused

VIP
orly? thats what i just said .

 

Vabandust ISA , ei pannud jumala postitust tähele :)


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks keegi ostab endale üldse hiinlase ? Et uus vms vbl ka garantii ? mina eelistaks kohe kindlasti ikka kasutatud korraliku firma rollerit...Kui sa kunagi peaksid selle freedo 5 maha müüma siis sa kaotad sitaks...aga kui oleks ostnud 15k eest miski paar aastat vana aeroxi nt, siis see hind enam nii väga ei langeks...

 

 

Endal plaanis osta ikka midagi korraliku :D 62 kw bike vms, et saaks A2 lubadega sõita, passis ofc. 25kw :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks keegi ostab endale üldse hiinlase ? Et uus vms vbl ka garantii ? mina eelistaks kohe kindlasti ikka kasutatud korraliku firma rollerit...Kui sa kunagi peaksid selle freedo 5 maha müüma siis sa kaotad sitaks...aga kui oleks ostnud 15k eest miski paar aastat vana aeroxi nt, siis see hind enam nii väga ei langeks...

 

 

Endal plaanis osta ikka midagi korraliku :D 62 kw bike vms, et saaks A2 lubadega sõita, passis ofc. 25kw :)

 

Sul on õigus, kuid ma ostsin hiinaka, sest se on ikkagi esimene roller mul. Kui see läbi tiksub, ostan juba mingi parema. Sellise teadmisega soetasin endale hiinlase ;)


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

my first machine was yamaha jog-r 70cc -> motorhispania furia max 70cc -> ap sr 50 street stockk !


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miks keegi ostab endale üldse hiinlase ? Et uus vms vbl ka garantii ? mina eelistaks kohe kindlasti ikka kasutatud korraliku firma rollerit...Kui sa kunagi peaksid selle freedo 5 maha müüma siis sa kaotad sitaks...aga kui oleks ostnud 15k eest miski paar aastat vana aeroxi nt, siis see hind enam nii väga ei langeks...

 

 

Endal plaanis osta ikka midagi korraliku :D 62 kw bike vms, et saaks A2 lubadega sõita, passis ofc. 25kw :)

 

mis mõttega ma peaks ostma mingi aeroxi , mille LS on 15k , 20k peal läheb juba aeroxilgi juppe vahetada , ja pole eriti vahet kas jaapani oma või hiina.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

yle 15k läbisõiduga rollereid pole mõtet eriti vaatada see on selge et hakkad varsti juppe vahetama ;)

10k see juba enamv2hem sõidad selle 5k ära j myyd :D

Endal vist homme 125cc Bike hoopis millel 165ccm POLINI sport silku vahel ;)


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

endal freedo4 aga keegi teab miks roller ei liigu gaas põhjas aga mootor puberdab. masin edasi ei liigu yltse variaatori rihm korras,gaasitross korras, aga mul rolleril cdi on kaks juhet puudu kas selle pärast ei pruugi liiguta edasi v6i karpas mingi jama ...

 

vahepeal liigub siis ka mingi 40km/h

 

keegi teab mis viga *?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mis mõttega ma peaks ostma mingi aeroxi , mille LS on 15k , 20k peal läheb juba aeroxilgi juppe vahetada , ja pole eriti vahet kas jaapani oma või hiina.

Jaapni ja hiina vahel on ikka jube suur vahe....ja mis loll jutt see on 15 k + ls ja kuku juba juppe vahetama...minu roxil oli ls 25k ja ilusti astus edasi :D kõik oleneb sinu sõidustiilist ja kuidas sa hoolitsed oma aparaadi eest. Ma tean mida räägin :D minu esimne joller oli kah hiinlane freedo 2 :P olin 13 siis vms 2 kuud sõitsin siis müüsin maha ja ostsin areoxi :D, aga njh ise tead mis teed :D praegu tundub see hiinlane kah ilget super äge püstol :P aga ma suht kindel, et varsti tüdined sellest :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jaapni ja hiina vahel on ikka jube suur vahe....ja mis loll jutt see on 15 k + ls ja kuku juba juppe vahetama...minu roxil oli ls 25k ja ilusti astus edasi :D kõik oleneb sinu sõidustiilist ja kuidas sa hoolitsed oma aparaadi eest. Ma tean mida räägin :D minu esimne joller oli kah hiinlane freedo 2 :P olin 13 siis vms 2 kuud sõitsin siis müüsin maha ja ostsin areoxi :D, aga njh ise tead mis teed :D praegu tundub see hiinlane kah ilget super äge püstol :P aga ma suht kindel, et varsti tüdined sellest :P

 

ega see baotian ikka korralik , seda ei saaks võrrelda mingi freedo2'ga.

 

ta nii sitt ka ei ole , vahetan nagunii enamus jupid välja/tuunin.

 

porilaud läheb varsti nahhui.

 

Sumpsi vist ei vaheta veel ( tundub korralik , täna kiirendas 20-45 haigelt hästi :D)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ega see baotian ikka korralik , seda ei saaks võrrelda mingi freedo2'ga.

 

ta nii sitt ka ei ole , vahetan nagunii enamus jupid välja/tuunin.

 

porilaud läheb varsti nahhui.

 

Sumpsi vist ei vaheta veel ( tundub korralik , täna kiirendas 20-45 haigelt hästi :D)

 

Freedo 2 ongi boation. Õige nimi: Boatian Freedo 2

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
türa ehtne näide tuupurist

 

Ehtne näide abordijäänusest.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rollerid on pededele(vabandan väljenduse eest), aga nii see on.

 

Kuidas kellegile.


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rollerid on pededele(vabandan väljenduse eest), aga nii see on.

 

no minul sama arvamus, aga inimestel, kellel roller on kui odav sõidumasin millega saab punkti a punkti b, siis too OK.. aga nood.. kes panevad oma pisikesele rolleri hullu sumpa taha ja mingi teibituuningu need küll suht homod... sumps suurem kui roller ise, teeb jubedat häält ka, minuarust sumbut peab summutama mitte häält juurde tegema ja teisi närvi ajama

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole ka rolleri vastu midagi väljaarvatud jah need ilged"tuuner" vennad kes mingi vapseee sumpsid taha panevad jne.. mõtttetu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

njh rolleriklubis on siukseid vendi tohhuja kes on matnud 50k enda rolleri alla , ausalt 6eldes ma ei n2e m6tet sellel t6esti :S

Kahju hakkab kohe

Endal väga rolleritevastu ei ole midagi ;)

Mõnus ja rahulik sõita kui on lihtsalt tavaline ja millel sportsumps all :)


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Margo911, viskab tagumise porika nahhui siis kogu sopp lendab sita ilma korral ülesse ja siis hakka iga päev enda rollerit ja riideid pesema? pigem tuleks seda natuke lõigata või muuta või uus porikas osta, aga ära seda kindlasti võtta ei tasu

 

palju sa ikka pasase ilmaga rolleriga sõidad?

ja sorry , see porikas näeb ju lihtsalt jube välja :D

 

---------- Postitused liidetud 14:38 ---------- Esimene postitus oli tehtud 14:35 ----------

 

see mis tal on freedo 6

 

freedo6 ja freedo 2 on väga erinevad, nii mootori kui välimuse poolest

 

nope , tehnika on suht sama.

 

---------- Postitused liidetud 14:39 ---------- Esimene postitus oli tehtud 14:38 ----------

 

endal freedo4 aga keegi teab miks roller ei liigu gaas põhjas aga mootor puberdab. masin edasi ei liigu yltse variaatori rihm korras,gaasitross korras, aga mul rolleril cdi on kaks juhet puudu kas selle pärast ei pruugi liiguta edasi v6i karpas mingi jama ...

 

vahepeal liigub siis ka mingi 40km/h

 

keegi teab mis viga *?

 

kontrolli karpas seda vaakum-membraani vms asi on :D ( mingi kummist asi). kui seal kuskil ääres auk sees , jamab sama moodi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Bena korki müüb keegi aeroxile?? :(


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.