Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lennukid / Mopeedid

Soovitatud postitused

war.euro sinuoma ? muidu elukena pill :) Palju edu sulle sellega :)

 

minu ikka minu, aga nüüd valge monoseat, valge istmenahk ja küljejalg ka + ostsin uue rihma ja siduri ja vario jahutus taldriku jne..

Valged suuna klaasid tellitud..

 

juba sõitsin otsa kellegile, tema jäi syydi, plekkis mu auto remondi kinni, emme issi võtsid rolleri ära! JA mul täiesti pohui keegi usub or not, tra siin enamus selliseid idioote koos et ajab iiveldama. Ja keda kotib mingi õigekiri, yrita ise kirjutada, kui ropult närvis oled!

 

JA TRA SEE KUI MA OMA AUTOSSE OLEN 400K INVESTEERIND SEE EI TÄHENDA, ET AUTO POOL MILLI KOHE VÄÄRT ON TRA!! kohe näha et mingile idioot on ostnud endale mitmeid märke, et ta coolim välja näeks

 

Tekib veel küsimus kust sa leidsid vahvli?, ema soovitas kui koos ruuni nolifesite? aa või tuunisite autot hoopis, ausalt tont sa viskad nii kopa ette.... aa see ka et iiveldus tablette olemas, ja et pooltest kordadest kui rollereid näed siis paned ropsi ka ikka eks? :P:D:D

 

oot mis auto turuhind on alla 100k ja sa investeerisid aka ``tuunisid`` seda 400k eest, et auto väärtus pool milli ple? :D:D

eks tule sõida palun otsa mulle enda autoga, vaatan su juttu ja siis tuleb vahvlise mingi tegija kes nussib ja paneb pidu öö läbi, eks sõida autoga otsa ja vaatame maksan su 400 000.- maksva tuuningu äkki kinni, kuigi tuuning juppe võid sa siis 1 kaupa perse pista sest makstakse originaal juppide eest kõvavend.aa ja sa rääkisid veel et sulle ei viska vanemad mingi ulme pappi aga kust sa lampi 400k said et autosse investeerida :D:D::D:D:D:D

Ausalt suu kinni paistaks enamus kordadel targem välja eks..


(L)war_euroByKGK.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
keegi oskab öelda milles viga võib olla et, kui mootor soe siis gaas põhjas nagu poob ja jõudu üldse pole, kiirust ka enam pole nii palju! Mul spidokas katki, aga pakun, e migni 50 läheb hetkel välja:(?

 

Plz aidake!

 

peale mida see juhtus ?vahetasid midagi ? v6i masin sai vett ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sõbraga tegime kaupa, ta andis mulle lit bena, et ma ühe asja ära viiks, aga ennem kui bena käis ostmas, oli selles kantkus nafta tilk sees!

 

Siis tiirutasin kodu ees ringi jrsku käis mingi väike pauk, siis panin masina seisma, ja õhtul läksime sõbraga sõitma, siis ei saanud gaas põhjas lasta! Ja bena tilkus välja! Lõpuks ei läinud enam käima, siis lükkasin koju, vahetasin bena filtri ära, krapa oli puhas, vee piiskasid polnud, lasin igaksjuhuks surveõhuga üle veel, nüüd ikka paugub(Poob, aga mitte nii hullult enam!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
up :torch:

 

up :ninja:

Tsitaat:

Algselt postitas isoreindzer Vaata postitust

Kas keegi soovitaks , annaks lingi , mõnele stock 50cc endurole hind võiks olla -15k , kui viitsite saatke PM lingiga või postitage siia , ty


:music:

468x60.gif

TULGE Mängima maffiat

Klikka pildil ja saad registreerida

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
TS Motors - mootorrataste müük - BTM Zoom 50

Selline on minuarust jubehea masin endal oli eelmine aasta samasugune ainult, et polnud sidurit ehk siis automaat-siduriga oli mul, kuid see on manuaal siduriga ja sellel on 4 käiku mul oli 2 :Ptippkiirus on neil kusagil 80km/h kanti, kuigi euro nõuete järgi on 45 aga läheb julgelt rohkem, võin kinnitada seda igakell.

Natuke tehnilist kah siis.

Hind on 10900.-

Tehniline :

Mootor:50cc,4taktil.,õhkjahutus

Mootori võimsus:2,4kW/7500rmin

Maksimaalne kiirus:EURO 45km/h piirajata 70km/h

Starter:jalg

Ülekanne:4-käiku,kett

Pidurid:ketas/trummel

Rehvid:3,5-8

Vedrustus:vedru/hüdrauliline amortisaator

Kaal:65kg

Maksimaalne kandevõime:75kg

Mõõdud:1335x865x600

 

normaalne minul läks välja sihuke pool automaat oli 4 käiku kollast värvi lippas 90km/h sõber pani autoga kõrval , 3 käigugapohhuilt üle kui vaja oli :D^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul straight outta china friido 4512,2.

Võtab 180 sisse, mäest alla panen 300ga.

Tavaliselt Riia mäest panen umbes 270ga.

Ostin 10 tonniga aga olen mingi 400 tuhhi sinna alla pannud, uued küljepeeglid maksid mingi 100 tonni juba. Panin harli deividsoni mootori ka peale, võtab mingi 500 liitrit ühe KM peale, tanker sõidab järel koguaeg, muidu kui mu raketikütus otsa saab selles gigantses paagis, siis peab tee ääres seisma.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul straight outta china friido 4512,2.

Võtab 180 sisse, mäest alla panen 300ga.

Tavaliselt Riia mäest panen umbes 270ga.

Ostin 10 tonniga aga olen mingi 400 tuhhi sinna alla pannud, uued küljepeeglid maksid mingi 100 tonni juba. Panin harli deividsoni mootori ka peale, võtab mingi 500 liitrit ühe KM peale, tanker sõidab järel koguaeg, muidu kui mu raketikütus otsa saab selles gigantses paagis, siis peab tee ääres seisma.

 

wtf , mul sama mootor aga l2heb k6igest 230km/h max? mitmesed rullid sul on ja mis survekas ja sidurivedrud ?


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
wtf , mul sama mootor aga l2heb k6igest 230km/h max? mitmesed rullid sul on ja mis survekas ja sidurivedrud ?

Hmm, vb asi selles, et sa ei lükka jalgadega hoogu juurde ja ei pane sõites pead alla nagu õiged rolleribossid. Ma ise kasutan mõlemat trikki.

Mul tonnised taignarullid ja survepesuri survekas, sidurivedrud on mingid hõbedast.

 

Saan varsti lokirullid endale, oii need on karmid asjandused.


[align=right:1we72gmq]250lev7.png[/align:1we72gmq]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.