Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lennukid / Mopeedid

Soovitatud postitused

täna ostsin siis endale mhr 80cc bigbore silku, veljed pulbris neoon roheliseks, siis kondlid läikviaks mustaks, undertaili lõikasin stage6 tähe, ja neoon roheline võre taha :P, ka aeroxi esikondli ehitasin endale küle, stc on mul roller mudiu, neose blokiga:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sain selle aasta suvel sünnipäeva kingiks siis sellise asja:

Gilera Runner SP50

Kõik piirajad maas ja välja läheb umbes 95km/h.

Tehniliselt poolelt pole eriti midagi tehtud peale sportsumpa ja veel mõne asja.

Mootorit enam tuunida polegi plaanis, kuna läheb juba niigi hästi edasi, kui hakkan tuunima siis ainult välimust. Praegu välimuselt ainult tagant porilaud ja numbrimärgi koht ära võetud.

Siin ka natuke tehniliselt poolelt kirjas ---> Gilera - AP Motors Baltic OÜ

Pildid ka: (klõpsa et näha suuremana)

DSC00118.JPG

DSC00116.JPG

IMG_2481.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

see on suht lahja pill kuna 50cc ja 4 takti ikka suht pask kooslus ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
80cm silku ,

Sport sumps

suurem karpa

 

Ise ka seda mõelnud , aga ei taha ja pole eriti raha sinna alla tampida :wink: , ei tea ma olen rahul , muide see esituli maksab pärispalju jossu :torch:


:music:

468x60.gif

TULGE Mängima maffiat

Klikka pildil ja saad registreerida

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
34njwx3.jpg

Solifer supermoto 50cc

Stock 4takti 4 käiku , kellegil või kellegi tuttavatel veel sellist? Mingi Soome-Rootsi toode , hiina jupid , mis masinaga teha annaks?:D

 

selle masina v6iksid mulel myya ? aga okei . kust said siukse laheda masina , ylikena minuarust , sulan arvutitaga :D


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tänud ;D , motors24-jast soetasin , tuli müüki , vaatasin ohoo , helistasin ja ostsime ära:) , Rootsist toodud , sõber ostis sama mootori ja kerelahenudsega masina enduro (teised rattad , kärnadega ja teistvärvi gondlid:P)


:music:

468x60.gif

TULGE Mängima maffiat

Klikka pildil ja saad registreerida

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tänud ;D , motors24-jast soetasin , tuli müüki , vaatasin ohoo , helistasin ja ostsime ära:) , Rootsist toodud , sõber ostis sama mootori ja kerelahenudsega masina enduro (teised rattad , kärnadega ja teistvärvi gondlid:P)

 

PALJU MAKSIS ? ja on hea l2bivus . tippkiirus ? ja pane enda tehtud pilte :) W00T mulle meeldib see masin . see esituli eriti pano ju , just siuke omap2rane :)


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kle Eestis on jah see ainuke v on mõni üksik veel:D , tippu on stockina 60km/h , pean siis kuskilt pilte otsima:D , vbla õhta saab:D Paku palju maksab Soomes-Rootsis ja paku paljuga ma sain.


:music:

468x60.gif

TULGE Mängima maffiat

Klikka pildil ja saad registreerida

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eks uurib jah midagi , kõigepealt vaatame mis selle uue nn tuleva seadusega saab , aga jah , vaatab , äkki saab selle sumpsiga midagi , või uurib kuskilt midagi (on midagi pakkuda , soovitada) :D Seda ka , et masin on 100kg;D , tagumine kumm on ikka vingelt suur , sellise mootori kohta , masin on jah kuidagi suur ja raske mootori kohta:D:D


:music:

468x60.gif

TULGE Mängima maffiat

Klikka pildil ja saad registreerida

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see on ikka väga jube pill minuarust :D no offence

ja ma usun et see asi läheb kähku laiali :(


213fyub.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Noh, ajaks teema jõusse!

Rääkige, mis teinud olete.

Pange pilte, mida plaanite jne jne jne!

Äkki saab juba kuu aja pärast sõitma ^^

Panen ka varsti siia enda kallikese pildid.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mhm;D , aga noh see sumpsi värk on kõige hilisemates plaanides , vbla licalt selle sumpsiga kerge ümbertegemine:) , minu teada on Eestis selliseid 1-3 tykki , muidu siit kellegil on seda hiina 50cc või 80cc võrri? kui on võiks pilte panna ja rääkida kuidas lippab ja värki


:music:

468x60.gif

TULGE Mängima maffiat

Klikka pildil ja saad registreerida

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.