Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vasaraga pähe saanud tüdruk hukkus .

Soovitatud postitused

VIP

Pigem oleks saaja kui viskaja.

 

Väga jube. Kahju.

 

(w)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Käisin eile seal kohas, kus vasarat heideti, täpselt sinna, kus ta pihta sai on asetatud pärg ja küünlad..

sõbrad rääkisin et verd oli ka maas, aga sellel ajal, kui ma jõudsin, pole midagi enam näha olnud.

 

No shit et seal pärjad ja muu selline sinna kuuluv kraam oli...esimest korda nägid, et õnnetuskohal kus on inimene või mitu surma saanud, et sinna on asetatud pilte, küünlaid, pärgasid ja muid selliseid asju?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pronub, ta lihtsalt informeeris meid. Sa ei pea kohe kõri kallale hüppama.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pronub, ta lihtsalt informeeris meid. Sa ei pea kohe kõri kallale hüppama.

 

Ega ta hüpanudki.

 

Suht tavaline/loogiline ju, et pärg, küünlad ja selline jama sinna maha pandud ja eriti see, et veri ära koristatud.

 

Ei, tegelt veri jäetakse sinna.. vaatamisväärsuseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma sain v2iksena puu tokiga p2he lasteaias...ajusi oli ka n2ha


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tunnen kaasa,kahju;/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma sain v2iksena puu tokiga p2he lasteaias...ajusi oli ka n2ha

 

Nüüdseks on sellest üks aastake juba möödas.. aga räägi, on armid ikka kõvasti näha veel?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nüüdseks on sellest üks aastake juba möödas.. aga räägi, on armid ikka kõvasti näha veel?

 

siiamaani aju v2ljas...mul eriti aju pole niiet vahet pole...mingi p2hklimoodi on ta


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eile õhtul Hiiumaal Kärdla staadionil toimunud võistlustel vasaraga pihta saanud 15-aastane tüdruk suri öösel.

 

Juhtunu asjaolude väljaselgitamiseks alustati kriminaalmenetlust karistusseadustiku paragrahvi tunnustel, mis käsitleb raske tervisekahjustuse tekitamist ettevaatamatusest, teatas riigiprokuratuuri pressiesindaja.

 

Kunakannatanu täna öösel haiglas suri, siis kvalifitseeritakse kriminaalmenetlus ümber paragrahvi tunnustel, mis käsitleb surma põhjustamist ettevaatamatusest.

 

Kriminaalmenetluse raames on praeguseks tuvastatud, et hukkunud isik oli palutud appi spordivõistluse läbiviijate poolt. Kõik täpsemad asjaolud on selgitamisel.

ERR-i andmetel suri tüdruk Kärdla haiglas kell 1 öösel, enne tema transportimist Tallinna haiglasse.

 

Hiiumaal Kärdla staadionil toimunud noorte kergejõustikuvõistluse Rukkilillemängude ajal tabas üks lendulastud metallikolakas kella 17.30 paiku üht tüdrukut pähe, kirjutab SL Õhtuleht.

 

Ajalehe andmeil seisnud tüdruk heitesektorist väljas ja rääkinud parasjagu mobiiltelefoniga.

 

 

«Ei saa päris täpselt öelda, mis juhtus. Versioone on erinevaid,» ei tahtnud spordiplatsi juhataja Jaan Kallismaa ka veel neli tundi pärast õnnetust öelda, mis staadionil täpselt juhtus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.