Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Marsilt leiti vett!!!

Soovitatud postitused

VIP

Ega jah, varsti tehakse selline teema et "Marsist leiti šokolaadi!" -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
taivar ei saa pihta we :D

 

ei hästi paned :P

 

 

Ei, ma ütlesin talle, et päris Marsil (planeedil) on küll vett, aga mitte vedelas olekus.

 

Et jah, Marsil on vesi külmunud. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ah poh ju ...


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida te lootsite?Marsilt leitigi alles paar nädalat tagasi vett ju?

otsin selle teema slolehest ülesse ja panen siia posti.

http://vaatleja.obs.ee/node/126

Jõudu.

 

Re: Poh ju?

 

:D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Re: Poh ju?

 

:D

 

Noh jah, sa alles poisike kah, sa ei taipa veel sellisest asjast midagi, ma usun, et kui Marsil peaks asi inimestele kõlvuliseks minema siis pole ka välistatud, et inimesed hakkavad sela ntx puhkamas kunagi käima vms(meie elud seda ei näe ma arvan).Kui on Vett siis on ja peab ka olema hapnikku mida on hingamiseks vaja?oli vist hapnik?:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
njah...mage nali :D

See ongi nagu kaheotsaga asi. Mina mõtlesin nagu päris marsil ehk siis planeedil. Aga jah, šokolaadis peaks kah vist vett veits olema :D

 

Marsilt e. Marsi PEALT

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hehee. :) Parempoolse suunurga tõmbas korraks küll ülespoole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõige pealt tuleks ikka osooni kiht sinna tekitada, sest muidu poleks seal hapniku. Kui osooni kiht puudub pole ka hapniku. Ja päeva ja öise temperatuuri vahe oleks lihtsalt nii suur et seal poleks võimalik elada. Kõiges on süüdi osooni kiht. :)

 

+2

Arvad, et selle osoonikihi tegemine pole võimalik?

Raudselt kuidagi on kui pilukad sinna saata, nad teevad seal elu nii räpaseks, et kümne aasta pärast juba on see valmis:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Omg see ammu juba teada et marsil polnud vett,vaid on maapinnal jäljed mis näitas et siit on läbi käinud vesi:uni:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Omg see ammu juba teada et marsil polnud vett,vaid on maapinnal jäljed mis näitas et siit on läbi käinud vesi:uni:

 

jah, aga kui sa seda lehte sirvisid veits mis ma ühes postis andsin siis seal oli kiras et sealt leiti Värskeid vee jälgi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.