Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Venemaa-Gruusia sõda!

Soovitatud postitused

VIP

Venemaa tahab Gruusiat endale, toob vabanduseks selle, et nende kodanikke kiusati taga jne.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ainuke idioot oled sina loe rohkem uudiseid , gruusia alustas sõda . ja venemaa peaminister ütles et gruusia ei jää ilma karisruseta .

 

Ise oled idioot,Gruusia ei alustanud,venemaa topib oma asju igalpoole kuhu ei tohiks ja vabanduseks "kodanike kaitsmiseks"


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei saanud ka matu postist eriti hästi aru. :Z

 

#Õumides kuulsin, et Bush lubas viia Venemaale 400 tanki jms, kui see Gruusia vägistamine ei lõppe. Keegi teab, on see tõsi vms?

 

See ei ole tõsi


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Gruusia alustas sõda LO vastu, mitte Venemaa.

 

See, et venelased toovad enda kaitseks selle, et rünnati vene rahvusest inimesi, see on bullshit.Venemaa sissetungi põhjuseks on hoopiski Gruusiat enda valdusesse saada, selliseid tobetaid vabandusi on nad ennemgi sõdades, sõjalistes konfliktides endi kaitseks välja toonud.

 

Aga kuna see asi nüüd suuremas osas läbi, pole vaja grusiinidel mõnda aega vaja karta oma elu pärast.

Pmst selle sõja põhjus oli - Venemaal oli vaja ennast näitata, et tal on võim ning nende sõna maksab maailmas. :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
noo seda ma öelda üritasingi et ta alustas sõda LO vastu . gruuslased on parajad tsurkad vene rahvus ei salli neid ja gruuslased ei salli ka venelasi .

 

gruusia ei alustanud mingit sõda.

Lõuna-osseetia kuulub Gruusiale.

Aga nemad ei olnud/ei ole seal võimul ja nad

otsustasid seda muuta ja venelased välja ajada sealt.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kunagi oma 2-3 a. tagasi ennustas keegi et 2008 a. lõpupoole tuleb 3. maailmasõda

ja kuna see on täiesti võimalik ... siis see võib juhtuda.

ja nagu vanasõna ütleb : teine ei jää ilma kolmandata


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hull ajaloo vennad koos....tahate ma panen k6ik paika w ?


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hull ajaloo vennad koos....tahate ma panen k6ik paika w ?

 

ma tahan irw :D

Proua Teadlane , näita mis suudad:D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

alguses oli gruusia yltse eesti...k6ik oli eesti algul...siis kuidagi kadus 2ra....tekkis venemaa j2rsku ja nood hakkasid ownima


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mängi vähem ruuni lumekaru -.-

või hinga vähem liimi nitroga :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mängi vähem ruuni lumekaru -.-

või hinga vähem liimi nitroga :D

 

1.mai m2ngi ruuni

2.liimi nuusutada on k6ige parem tegevus yltse....kui sa veel liimikohta midagi halvastu ytled siis ma torkan sulle mingi t66rista perse....


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Venemaa president Dmitri Medvedev kinnitas täna, et on andnud käsu lõpetada sõjalised operatsioonid Gruusia vastu, kuid Tbilisist teatati, et venelased ründavad.

 

Medvevi avaldus lõpetada sõjalised operatsioonid Gruusias tuli mõned minutid enne seda kui ta istus rahuläbirääkimiste laua taha Prantsusmaa president Nicolas Sarkozyga, vahendas CNN.

 

Gruusia valitsuse väitel ründasid Vene sõjalennukid kahte küla ning maaväed pommitasid Lõuna-Osseetia lähistel ühte meditsiiniasutust.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.