Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Venemaa-Gruusia sõda!

Soovitatud postitused

Jhm Venemaa ei hoia oma sõnadest kinni...Paljusid süütuid inimesi saavad surma selle tõttu, et mingid sittakotid Vene valitsuses oma debiilse ning lolli mõtlemisega ei oska sellele lõppu teha.

 

Miks vaja edasi sõdida ning tungida Gruusia aladela, kui Gruusia on sõja tegevuse lõpetanud ja tahav asju läbirääkimiste teel lahendada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

m6rvar täis idioot,Kus otsas nad alustasid sõda? Venemaad huvitab aind Nafta ja ongi KÕIK.

Kuna Gruusias on ainuke Vaba Naftaliikumine,kui see ära nullitakse ja venemaalt läheb läbi,nad saaksid Euroopale teha niisuguseid nõudmisi et naftat nad saaksid et nagu omg


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nimi : ärme kiirusta Venemaa hukkamõistmisega

 

 

Arvake 3 korda kes seda ütles ?:D:D

 

 

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=19562134&l=fplink


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

emme miks sa v6ileiba ei s66 ?


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mm taevas nägin just mingid 3 lennukid ja need ei olnud tavalised -,- . MEID RÜNDAVAD FTW but enivei BEST OF THE BEST IS ESTONIA

 

OMG`? Kuna sa lennukeid nägid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

eestlasi on ka gruusias ju .. eile varahommikul vaatasin reporterit .. seal räägiti


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nägin ka reporterit.


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

n2gin just tank s6itis majaeest m66da omfg estonia is the best yey !!!!! minu rune kasutajanimi on germankid234 ja pass on kreeka....davai oli teiega torre...putsi tank pr22gu sutskas oma otsa aknast sisse ! bljaa


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
n2gin just tank s6itis majaeest m66da omfg estonia is the best yey !!!!! minu rune kasutajanimi on germankid234 ja pass on kreeka....davai oli teiega torre...putsi tank pr22gu sutskas oma otsa aknast sisse ! bljaa

 

lolli on ka tore mängida :ninja:


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sa ole vakka, gtfo kui midagi ei meeldi. Keegi ei käsi sul siin sitsida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

omg ma ei saa aru miks pealkiri on Venemaa-Gruusia sõda?minuarust see rohkem "Pane kildu kuidas suudad" teema. aga et ot poleks siis ma arvan, et Venemaa ei ründa Eestit kuna ta teab et tal liiga palju kaalul.

Ja ma ikka ei saa yle sellest lumekaru "Vahvli punkri killust" :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
omg ma ei saa aru miks pealkiri on Venemaa-Gruusia sõda?minuarust see rohkem "Pane kildu kuidas suudad" teema. aga et ot poleks siis ma arvan, et Venemaa ei ründa Eestit kuna ta teab et tal liiga palju kaalul.

Ja ma ikka ei saa yle sellest lumekaru "Vahvli punkri killust" :D

Aju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei saanud ka matu postist eriti hästi aru. :Z

 

#Õumides kuulsin, et Bush lubas viia Venemaale 400 tanki jms, kui see Gruusia vägistamine ei lõppe. Keegi teab, on see tõsi vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
m6rvar täis idioot,Kus otsas nad alustasid sõda? Venemaad huvitab aind Nafta ja ongi KÕIK.

Kuna Gruusias on ainuke Vaba Naftaliikumine,kui see ära nullitakse ja venemaalt läheb läbi,nad saaksid Euroopale teha niisuguseid nõudmisi et naftat nad saaksid et nagu omg

 

ainuke idioot oled sina loe rohkem uudiseid , gruusia alustas sõda . ja venemaa peaminister ütles et gruusia ei jää ilma karisruseta .


501f2a549d18441.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.