Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Venemaa-Gruusia sõda!

Soovitatud postitused

VIP

Go Georgia!

 

Kui asi kippub WW3 siis gf life.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Sellisele asjale tulebgi kiiresti reageerida mitte oodata ja passida kunas usa seal palub ... ega siis eesti üksi ei tegutse ikka leedu, läti ja poolaga koos.

Sama võiks ju meiegagi juhtuda niiet ma küll ei arva et eesti peaks oma suu kinni hoidma.


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kallid kaasmaalased . CNN ütles et Ukraina ei lase Vene laevu oma baasi tagasi . USA toob oma mereväe Gruusia lähedale , eile juba oli üks USA mereväelaev Tallinnas ja ma üldsegi ei usu et see on visiidil . Pealegi . Venemaa ähvardas Eestit ja Lätit et Gruusia toetamine võib teile halvasti lõppeda . Ma südamest loodan et see sõda lõpetatakse kiiresti ära aga praegu on juba suht suur tõenäosus et tuleb kolmas maailmasõda . Venemaa on põhiliselt Gruusiast pommiaugu teind . Aga ärge kartke :P : kuna me ei ole üksi (mis vahet seal on kui Vene pommitajad teeks Eesti ühe päevaga maatasa) :D ja pealegi . Eestiga on teised lood kui Gruusiaga kuna Eesti kuulub NATO ja Euroopa Liitu . aga jah . kui sõjaks läheb siis Norra . Läti . Leedu . Soome . Rootsi . Poola on meiega :P . ja kui NAD tõesti peaks Eestit või mõnda muud riiki kasvõi puutuma läheks suuremaks andmiseks . me oleme neid juba 5 korda vähemalt tagasi oma sibulamaale ajand :D ajame seekord ka :D Biorelva tuleks venelaste peal kasutada . väike kapslike Moskva veejaama ei teeks paha :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2 kord panid sibulad faili, ega 2 kolmandata jää :)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõrvar sa eksid kah ikka rängalt :D

Kui venemaa juba oma väed üle eesti piiri hakkab tooma (mida aga vaevalt juhtub) tuleb meile kohe läti, leedu ja vb ka soome appi ja siis peaks venemaa juba need riigid kah hävitama.

Aga vaevalt Nato seda kõrvalt vaatab:P

imo.


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lightpower sa eksid selle nato koha pealt ikka rängalt , keegi ei hakkaks meid kaitsma , sest mõttetu maailmasõda alustada eesti pärast .

 

Ajad paska poiss..

Me maksame NATO'le räigeid summasi, et nad meid kaitseks.

Gruusiat toetavad juba Kanada, USA, UK ja palju väikseid riike.

Venemaa ei oleks tohtinud Lõuna-Osseetja piiri ületada vaid sinna taha jääma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mõttetu ? . NATO lepingus on kirjas et KÕIK kaitsevad üksteist . niiet . mõtle mida sa parem räägid . et kus ma seda niitäpselt tean mõtled ? Kuna äkki sellepärast et ma tean sõjandusest päris palju kuna olen sõjahull :D. ja vähemalt 10 sõpra on Iraagis ja Afgaanis hetkel . :) . Ja pealaegi . kes ütles et kohe kolmas maailmasõda on kui Eestit rünntakse ? IGASTAHES olen mina valmis sõtta minema ja sittadele tina andma . ma loodan et paljud teevad nii :) . oleks õnnelik kui isegi ühe sibula maha saaks nottida :D ja muidu . mis te arvate et kui Venemaa tuleb Eestile ja Baltiriikidele üldse peale . et kas siis Hiina vaatab ka seda pealt ? . Ta mõistaks raudselt venemaa hukka . kuna venelased va sibulad sõdisid Hiinaga ka ju :) 2 saare pärast . milla nad praeguseks on Hiinlastele tagasi and .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

The average size of the Estonian Defence Forces in peacetime is about 5,600 of whom about 2,200 are conscripts. The Defence League has more than 10,000 members. The planned size of the operational (wartime) structure at the moment is 16,000 personnel. The Estonian Defence Forces are a reserve force, and as such, "all physically and mentally healthy male citizens" must undergo compulsory military service for the duration of either 8 or 11 months, during which time the conscripts are taught the basic skills needed to be mobilized into active duty.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lightpower sa eksid selle nato koha pealt ikka rängalt , keegi ei hakkaks meid kaitsma , sest mõttetu maailmasõda alustada eesti pärast .

 

loll laps


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lol ega see pole Gruusia-Venemaa sõda lol,venemaa aitab abhaazial.:Dhahaha

ja venemaa ei taha seda maad .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Neid kes läheksid Eesti eest sõtta, neid on 16.000 (Defence League ja sõdurid)

Muud on vabatahtlikud mehed, kes sellele numbrile lisanduvad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

OOMG . mõrvar ? äkki vaatad eesti sõjaväe tulevikku ja hetkel eesti sõjaväe võimsust ? SF Kanali omad mõlemad videod . annan lingid ka teile . Eestis on üle 300 000. kaitseväelase + igasugused muud üksused . pole me nii nõrk midagi .

 

Eesti sõjaväe tulevik aastaks 2018 .

Eesti sõjavägi hetkel

 

Võite vaadata ka muid SF Kanali videosid . Päikest :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei eksi . eestis pole ju mitte midagi paare tuhat kaitseliitlast ja ajateenijad siis saab vb isehgi 5 tuhat kokku

 

ära paku suvalisi arve välja..

jätad endast lihtsalt lolli mulje.

kui vaja oleks kuulutataks niiguinii välja mobilisatsioon..

kuigi Eestis see värk kohe üldse ei hiilga..

ei viitsi hetkel rohkem rääkida :ty


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.