Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rynepure aka. Ajuripats

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Tubli poiss ,tänan sulle

 

xkwzfr.png

2v01mhe.png

15hzjp4.png

1zgth5j.png

fjolmg.png

122or3s.png

 

Näete,ta ütleb et on mingi Tanel lõpus,aga näete vahepeal et ütleb "ma tean et teed pilte" , kus kurat ta teab? Ja veel öeldud et Tanelil ple kasutajat siin . + Kus kurat tead sina et see just mingi Tanel on? Siis veel,kui kutsusin *******i saatis meid p... nagu näha , siis vahepeal ütles et tle chati #omad , ma ütlesin tle *******id , 5 minti möödas,ta ütleb et ei oska , aga kuda #omad oskab? Ja sain siis paar pilti, MIDA IGA NORMAALNE NÄEB JA ARU SAAB ET VEND ON IDIKAS !


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Munad maha kohe???


[align=center]

[sIGPIC][/sIGPIC][/align]

[align=center]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Krdi kukk pani mulle neq tehingu selleest et ma ta kahtlaste inimeste listi lisasin.

 

Moded , dvj hop hop . Pange oma aju tööle ja eemaldage neq tehing :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ütlen et ma pole ajuripats se scammiti mult ära :P

õnneks moded ei ole nii peded et bänni panevad kui tõestust ei ole

aga nh.

Chatis see tanel tunnistas et scammis pini ?

Ja igaüks saab aru et sa pilte teed kui sa ütled "demm et ma eelminekord pilte ei teinud "

tra kes see jass on ja palun näidake tõestust et ma scammisin talt pini aga nh pange kahtlaste inimeste listi aga tehing võtdge küll ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma ütlen et ma pole ajuripats se scammiti mult ära :P

õnneks moded ei ole nii peded et bänni panevad kui tõestust ei ole

aga nh.

Chatis see tanel tunnistas et scammis pini ?

Ja igaüks saab aru et sa pilte teed kui sa ütled "demm et ma eelminekord pilte ei teinud "

tra kes see jass on ja palun näidake tõestust et ma scammisin talt pini aga nh pange kahtlaste inimeste listi aga tehing võtdge küll ära

 

hahaha , nüüd oled küll omadega sees raibe! Vend ütles et sina just scammisid ,et tal ju ple foorumis kasutajatki , et ta pani sult pihta , sina scammisid krdi rott! Moded näevad isegi su kahtlast teksti nerd!


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.