Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

MÜÜN: Lvl 94 kasutajat.

Soovitatud postitused

Müün lvl 94 kasutajat.

Nimi: nime saab ostja teada. kuigi see pole eriline saladus..

Kasutaja enda tehtud.. vahepeal müüsin maha siis ostsin jälle tagasi.. kuna acc oli lihtsalt liiga hea.

Stats:

statsni8.jpg

Bank:

bankky1.jpg

Recoverys: recoverysaz5.jpg

Recoveryd võtan maha kui ostja olemas. Ja Black marke on 0

Quests:

questsgf4.jpg

Desert treasure, MM, Black gloves. QP 92

Lisa info:

Lisa infona võin nii palju õelda et acc on tehtud eilmine aasta suve alguses.

Kasutajal tahtsin teha range 99.. mis mul ei õnnestunud nagu ikka

Hind:

EEK: offer

Rs cash: ei taha kuna ei viisi enam mängida runescape-i no wildy no rs.

Sol: ei taha .

 

Kui huvi add msn: [email:1l8kmrfd]maiks11@hot.ee[/email:1l8kmrfd]


blankme.gif

droppartynb9ev7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hmn, varjata pole siin midagi, acc nimi on x iced by me, mis on minult scämmitud, mitu korda rääkisin tyybile et võtaks tagasi , jh võttis aga niiet minuni acc ei jõudnud.

hea et ma seda acc'd maha ei myynud enne seda kui minult see rotti lasti,

proofi mul pole aga igastahes, ostsin selle acc foorumi kasutaja mage lord käes 300EEK eest ja panin veel sinna alla 150EEK et saada kasutaja infot,

Suht sad, ei soovita osta , aga njh igalyhel omad mõtted!


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
hmn, varjata pole siin midagi, acc nimi on x iced by me, mis on minult scämmitud, mitu korda rääkisin tyybile et võtaks tagasi , jh võttis aga niiet minuni acc ei jõudnud.

hea et ma seda acc'd maha ei myynud enne seda kui minult see rotti lasti,

proofi mul pole aga igastahes, ostsin selle acc foorumi kasutaja mage lord käes 300EEK eest ja panin veel sinna alla 150EEK et saada kasutaja infot,

Suht sad, ei soovita osta , aga njh igalyhel omad mõtted!

 

Ei soovita osta? hmm mina pole seda kellegilt scamminud. Ja vaata mu acc nime ma pole mingi Mage lord või mis?


blankme.gif

droppartynb9ev7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei soovita osta? hmm mina pole seda kellegilt scamminud. Ja vaata mu acc nime ma pole mingi Mage lord või mis?

Tyra sa oled ikka taun 100% v6i ja, sina myysid selle yhele tyybile , see myys edasi mage lordile. mage jäi talle võlgu ja ei saanud andmeid, siis ostsin mina acc ära. maksin veel 150EEK recide ja andmete eest mis olid valed, nonahhui, sulle ma olen mingi 10 kirja saatnud et kas saaksid tagasi v6tta, ja v6tsid tagasi aga jätsid omale.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minult kasi ka ükskord 10k willow longbow'e üle aga suva see. :]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tyra sa oled ikka taun 100% v6i ja, sina myysid selle yhele tyybile , see myys edasi mage lordile. mage jäi talle võlgu ja ei saanud andmeid, siis ostsin mina acc ära. maksin veel 150EEK recide ja andmete eest mis olid valed, nonahhui, sulle ma olen mingi 10 kirja saatnud et kas saaksid tagasi v6tta, ja v6tsid tagasi aga jätsid omale.

 

Weird mulle pole ükski inimene saatnud kirja et sai scammi selle kasutajaga ja tahaks et ma aitaks kasutajat tagasi saada näiteks.. nii et ära ülbitse tatt. Ja kas see on minu süü et keegi scammis sind? ja pls no spamm nerd mine otsi elu .


blankme.gif

droppartynb9ev7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.