Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

The kingdom/JSR/Wildyscape

Soovitatud postitused

VIP

duno , kõigile siis niipalju et kui tahate mu videosi näha siis http://www.youtube.com/user/linnud1337 viiimast korda :D

 

varsti see pk vid ka upitud sinna

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lol :) ,. ma ka varsti pkn edasi , anna oma msn btw .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

öelge kui sisse saate .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jh see p2p pkrz eriline põkk , tal pole accigi imo , lihtsalt möliseb meiega , et me kõik siin mingid priva kunnid irv.

 

tra lihtsalt natsa üle viskab , koguaeg te nahhuj bumbite seda teemat , midagi osta müüa ei saa kuna te nahhuj räägite kuidas te üksteistele peale kusete

ja see ajab ka närvi , et " omg panin spec 31-31 suht owner olen , tra kui hea , mbs omasime sitaks hästi , omg väga hea hea owner olen vaadake mu best video sitaks head videod vaadake kindalsti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra lihtsalt natsa üle viskab , koguaeg te nahhuj bumbite seda teemat , midagi osta müüa ei saa kuna te nahhuj räägite kuidas te üksteistele peale kusete

ja see ajab ka närvi , et " omg panin spec 31-31 suht owner olen , tra kui hea , mbs omasime sitaks hästi , omg väga hea hea owner olen vaadake mu best video sitaks head videod vaadake kindalsti

 

Hoia suu lihtsalt kinni ja käi nendes teemades kus vaja.. sa ei pea ju siin käima idu.


blankme.gif

droppartynb9ev7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Just nii .

+1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olin, sel fruugoscape 503 cliendis tulen ka nyyd The Kingdomit pkisin fruugos oma 30-40 inimest yhe tripiga ära;)


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sinuasi et see teema " üleval " , go emo , 4 real ,

ära nutma hakka...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

masekas putsi kyll :S ,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

noh kui server maas on soovitan siis ühte mopari serverit kus alguses treenid niikaua kui heaks saad jne moparscape.org clientiga ip on enkorna.servegame.com server 24/7 online ja vahest viskab välja ja siis lihtsalt vaja clickimist ja siis saab jälle sisse kes tahab võin mõnele heale mängijale anda silver lighti mis on relvade paremuses seal 4 kohal aga sellega kiire lv

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.