Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

The kingdom/JSR/Wildyscape

Soovitatud postitused

VIP

Irw ma cb 109 ja zammy boss ei hiti mulle mitte midagi :D

 

Viimati tegin siis pidin 4 sharki sööma bossi killimisel


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kkay ma teen õpetuse

 

1.Tee oma 150 killi , mine mingi korraliku geariga mingi whip + korralik armor 3rd age / Dragon / vms.Siis kui tahad ilma foodita teda tappa tee nii...vajuta attack ta peale , siis su pixel hakkab jooksma , siis jookse enda pixliga tagasi , su pixel laseb hiti ära , aga npc ei lase , ja korda niikaua kuni ta dead , võin sulle m6niaeg ,ette näidata m6ne npc peal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Minu Clan & Pk , vid topic closed , paari pede tõttu .

 

 

GF ^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei tra :) , sa mu sõber minumeelest , vb pole aga poh , aga on ka vaenlasi , ei viici mingi kriitikaga võidelda , saatsin siimule pmi ka , las paneb kinni .

anyway vidi saab vaadata youtubest minu userist , ( signas link ) .

seda enam mingid vennad ei tohiks nuriseda et ise nad ei taju midagi , ple kunagi ühtegi vidi teinud ega pknud , ple isegi kunagi TK'd peland ja juba kritiseerib mind -.- .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

proovi-proovi , sellised vennad on normaalsed , mitte nagu p2p pkrz

ja teh nerd , kes selle pärast hakkas muga tülitsema ei ma ei võtnud ta annetust vastu tks :D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.