Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

The kingdom/JSR/Wildyscape

Soovitatud postitused

VIP

Joosep111 vähe põkk vend, möliseb seal kõigiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul tuli ka dc millegipärast:huh:


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See oli täpselt 22:25 et see kuidagi server restarter mul oli teises serveris 22:30 alati restart ja 23:00 pooletundide kaupa:D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Liffer hakkas nyyd nagu mina:D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mina teeksin siin kohal ettepaneku teema kõik lehed ära kustutada vms ja panna paika mingid reeglid et vähendada seda sitta mis siin on ~30% poste siin teemas on kas server on üleval või mitte ja peale seda järgnev terve lehekülje pikkune sõim/arutelu kui jobu on isik kes küsis kas server on up või mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mina teeksin siin kohal ettepaneku teema kõik lehed ära kustutada vms ja panna paika mingid reeglid et vähendada seda sitta mis siin on ~30% poste siin teemas on kas server on üleval või mitte ja peale seda järgnev terve lehekülje pikkune sõim/arutelu kui jobu on isik kes küsis kas server on up või mitte.

 

 

Sul väga igav w ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mina teeksin siin kohal ettepaneku teema kõik lehed ära kustutada vms ja panna paika mingid reeglid et vähendada seda sitta mis siin on ~30% poste siin teemas on kas server on üleval või mitte ja peale seda järgnev terve lehekülje pikkune sõim/arutelu kui jobu on isik kes küsis kas server on up või mitte.

 

Kle sa oled mingi emo we? Vaadates su avatari ja signat, siis tundub kyll et oled.

Et mitte offtopicut teha siis, offline -.- v6iks 24/7 olla online :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see ongi selle serveri arutamise teema , siin kõik mölisevad jne . Siin pmst kõike serverite kohta , isegi lollid küsimused :D

no ikkagi vaata millal esimene post on tehtud ja mis kuupäev on täna ja siis vaata postide ja lehekülgede arvu see on eba normaalne.. kui see spamm ja mõttetus siin ei lõppe siis mõni mode või administraator lihtsalt paneb lukku selle teema -.-

 

Tänud!

 

Kle sa oled mingi emo we? Vaadates su avatari ja signat, siis tundub kyll et oled.

Et mitte offtopicut teha siis, offline -.- v6iks 24/7 olla online :P

 

kui sa vaid teaksid mis mu signatuur tähendab või midagi sellist siis ma arvan et sa ei väidaks et ma emo olen sellest teen järelduse et sa ei tea mida need sümbolid tähendavad seega võiksid selle koha pealt vait olla :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no ikkagi vaata millal esimene post on tehtud ja mis kuupäev on täna ja siis vaata postide ja lehekülgede arvu see on eba normaalne.. kui see spamm ja mõttetus siin ei lõppe siis mõni mode või administraator lihtsalt paneb lukku selle teema -.-

 

Tänud!

 

Mine maga kaineks ! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tvi, OT lõpetada.

 

Kus saaks lvl 3 kõige paremini teenida? ;/

Ei viitsi 200 lehte läbi lapata tho.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

just vaata asi on selles et modesid& adminnisid ei häiri et me siin "spämmime" , kui hakkab siis andku teada mulla , ja me lõpetame + mul pohhui kui mingi emo siin whinib.

 

edit : Indrek , tee alguses training dungis , cowide peal

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.