Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

The kingdom/JSR/Wildyscape

Soovitatud postitused

VIP

dv , peace düüds .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Omfg, server jälle offline!


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tyra saa yle et mängida koguaeg ei saa. täis rott oled. mine pela õiget ruuni taun.ee


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mis sul on n2rvid l2bi v

Kes sinuga rääkis hetkel. sa mine võta kõrvast mäda ennem välja kui ytlema tuled midagi. jutt käis sellest tanel151'st. lehekyle peal on 4 posti millest 3 on omg, server off


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes sinuga rääkis hetkel. sa mine võta kõrvast mäda ennem välja kui ytlema tuled midagi. jutt käis sellest tanel151'st. lehekyle peal on 4 posti millest 3 on omg, server off
kõrvast mäda välja?

Toimik on mul mahukam, kui kogu s'Poomi repertuaal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
pubekas, 0mg m4 0l3n L4h3 m4 r22gin 1337 keelt, õpi kirjutagama bannige tatid ära vms, lihtsalt üle viskab kui mingi tatt mõliseb 24/7

Pigem on sul ajud suht 1337 korda kokku jooksnud. kui ma oleks 17 ja ajaks sellist ila kuskil vabaajafoorumis, siis ma tõmbaks esimesel võimalusel ennast oksa.

 

 

kõrvast mäda välja?

 

Topelt postid on keelatud tyranina


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes sinuga rääkis hetkel. sa mine võta kõrvast mäda ennem välja kui ytlema tuled midagi. jutt käis sellest tanel151'st. lehekyle peal on 4 posti millest 3 on omg, server off
las küsib kas on off küll ta varsti postikeelu vms saab

Toimik on mul mahukam, kui kogu s'Poomi repertuaal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pigem on sul ajud suht 1337 korda kokku jooksnud. kui ma oleks 17 ja ajaks sellist ila kuskil vabaajafoorumis, siis ma tõmbaks esimesel võimalusel ennast oksa.

 

 

 

 

Topelt postid on keelatud tyranina

kuule ma ei viitsi sinuga siin mingit teemat ajama hakkata tegelt ka mis mõte sellel oleks

Toimik on mul mahukam, kui kogu s'Poomi repertuaal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tyra saa yle et mängida koguaeg ei saa. täis rott oled. mine pela õiget ruuni taun.ee

 

Ma ei saa su Rsi pelada sest mul acc locked muidugi oleks ma rsis kui priva servudes mitte midagi pole loogiliselt teha 6ues jumala pask ilm arvutis muud ka pole teha!


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nice:D


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.