Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Maine

Soovitatud postitused

VIP

Lugesin ühte foorumit ja seal oli osadel kasutajatel selline asi nagu maine. Võiks sellise asja siiagi tuua nt postituste arvu asemele või postituste arvu alla. Mainet saaks hea käitumise eest, sisukate postide ja sõbraliku suhtumise eest teistesse foorumi kasutajatesse. Muidugi ei saaks mainet mingi spämmimise eest, et postitatakse igalepoole niisama ja kui mölisetakste teistega ja tehakse mõttetuid teemasid. Asi vajab veel arutamist jne.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ehk põhimõtteliselt nagu reputatsioon?

 

Selline asi on vist juba olemas siin, aga ma ikka veel ei tea, kust oma reppi vaadata saab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Reputatsioonisüsteem ei käiks selle alla? :%

 

Siis ei oleks vaja mingit eraldi süsteemi Karlil ise aretama hakata (kui vBulletin.org foorumis ei leidu säärast...)

 

Samas,

 

mina arvan, et "Tehingud" võib täiesti vabalt asendada "Maine" , "Teiste kasutajate arvamuse" ja muu sarnase sisuga süsteemi vastu.

Sest ma ei näe tehingutel enam erilist mõtet.

 

Kes seda kontrollima hakkaks?

Ma usun, et nii mõnedki paneks nii muuseas iga viie sekundi tagant oma sõbrale positiivse tagasiside. ;/ On tehtud varem samamoodi tehingutega ja tehakse edaspidi (kahjuks)

Sama on ka negatiivse tagasisidega? Kui sulle keegi ei meeldi, siis paned talle negatiivse kirja, olenemata mis sisuga postituse ta tegi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Täpsustan siis.

 

Profiili tuleks selline asi nagu maine. Maine punkte saab selle eest kui tehakse huvitavaid teemasid, sisukaid postitusi, kus ei ole mingit offtopicut, või siis kui kasutatakse õigekirja, veel näitesti huvitavate ideede eest, siis veel näiteks sõbraliku käitumise eest, kui ei leia või ei näe et kasutaja on kuskil kellegagi mölisenud vms. Mainet saaksid lisada ainult moded ja adminid. Seda võiks saada lisada mode paneelist ja mode/admin ise teab, liigub nt foorumis ringi loeb mingit teemat näeb mingit kutti kes paistab silma, siis jälgib veel selle kuti postitusi ja kui näeb et ta väärib maine punkti siis võiks saada seda moderaatori paneelist kasutajale juurde lisada. Kõik inimesed mainet ei saaks, noh need kes mölisevad ja spämmivad. Samuti võiks olla võimalus maine punkte maha võtta, kui kasutaja möliseb kellegagi või spämmib. Ja ise arvan et kui kord nädalas kahele või kolmele kasutajatele modepaneelist punkti lisamine mode elu raskemaks.

 

Arvan, et see muudaks foorumi sõbralikumaks ja spämmist puhtamaks ja asjalikumaks.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Selles suhtes on sul hea idee, et seda saaks ainult juhtkond lisada (hoiaks ära tavakasutajate "OOPS, SORRY" negatiivseid kommentaare ja vahel ka sõbrale nii muuseas pandud positiivseid kommentaare)

 

Aga ma sügavalt kahtlen, kas sellist süsteemi vBulletinil on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muudame tehingud ümber maineks :)

Mulle meeldiks nii rohkem, ja moded/adminid saavad kontrollida kas on ikka asja eest.


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kindlasti raske ettevõtmine! :P

 

Aga idee...

 

No ma ei tea, ei pea eriti vajalikuks.. Arvatavasti on teada, kes millised on!

 

Ega see ei tähenda, et ainult hakataks asjalike inimestega rääkima.

 

Iga inimene käitub foorumis omamoodi ning sõbradega hoopis teisiti..

 

Tegelikult ei pea eriti tähtsaks seda!

 

Tehingud annavad nii mõnegi inimese kohta silmad ette!

 

Lampi ju ikka ei paneks teisele negatiivset tehingut! Isegi, kui inimene pole teinud seda, mida süüdistaja räägib.. Ta on mingi negatiivse situatsiooni osaline ning pole järelikult suutnud hakkama saada oma probleemiga. Nii, et vahet pole..

 

Samas ei usu, et see tooks kaasa vähem spammi ning õigekirja tunduva paranemise..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei näe mõttet,

tõesti kõik teavad kes on kes.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

asi pole selles et kes on kes vms, ma liigun foorumis ringi ja siin on rõve olla lihtsalt loed mingit teemat, kasutajad ropendavad ja mölisevad teineteisega, siis loed mingit huvitavat teemat ja seal on mingeid täiesti sisutuid poste. kui mingit mainet jagatakse vms siis äkki nad piiraksid seda mölisemist vms, uued kasutajad ei tea kes kes on.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.