Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

jagexi kirjad....

Soovitatud postitused

VIP

kõik on suht head xD


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

KBD Jutt Päris Naljakas:D

~Souly.


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
KBD Jutt Päris Naljakas:D

~Souly.

 

Souly sul on midagi viga vä ? Igasse alateemas oled sa leidnud kõige vanema teema ja sinna midagi kirjutanud . Kogu oma postcounti kuskil mujal , kui vanades teemades !!!


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Souly sul on midagi viga vä ? Igasse alateemas oled sa leidnud kõige vanema teema ja sinna midagi kirjutanud . Kogu oma postcounti kuskil mujal , kui vanades teemades !!!

 

miks ta ei võinud sellesse teemasse kirjutada? äkki ta luges neid alles nüüd ja tal on õigus oma arvamust avaldada:D! ,aga see jutt käib ainult selle teema kohta:D! aga tõesti souly,võta ennast kokku:D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless

Endal oli ka üks naljakas juhus, ma ei viitsi tervet teksti kopeerida jne, aga:

 

Saatsin jagexile kirja, et "mul cc block peal jne et egold on ka kinni ja tahtsingi küsida, et millal egoldiga jälle memberiks saab teha sest MUL POLE PREAGU VÕIMALUST MEMBERIKS TEHA ENNAST ÜLDSE MUIDU".

 

Vastuseks sain: "tänu sellele, et me saame viimasel ajal väga palju kirju, ei ole me jõudnud teie kirjadele vastata. võibolla kunagi hiljem kui te uue kirja saadate, saate te vastuse. NIIKAUAKS AGA TEHKE ENNAST MEMBERIKS, MEMBERITE KIRJU LOEME ME ESIMESENA JA SIIS ALLES F2PIDE KIRJU SEEGA ON SUUREM TÕENÄOSUS, ET VASTAME TEIE KIRJALE. PLUSS ON MEMBERITEL ROHKEM VÕIMALUSI"

 

Vastus oli oma sõnadega, õige see oli teistsugune ofcoors.

.Point on selles, et ma saadan neile kirja, et ma ei saa memberiks teha, nad saadavad autosõnumi vastu, et hei tee ennast memberiks parem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mina naersin end herneks isa ka ei suutnud tõsis nägu teha :D:D:D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

10/10 super head :D


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.