Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Millal Jooma Hakkasite Või Kas Ültse Joote!

Soovitatud postitused

Esimest korda olin purjus 14 aastaselt, aga proovinud olin muidugi varem ka. Hetkel 17 ja joon paar korda kuus ennast purju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hakkasin 11aastaselt nüüd 14

 

sõber kutsus õuue ja läksime skateparki seal sai ta oma teiste sõpradega kokku ja siis läksime nonde juurde seal ta ütles mulle et näe joo see on hea andis mulle gini ja siis küsis kas ma kangemat tahan siis ütlesin jah andis viina mulle alguses ei meeldind nüüd kulistan viina suht tihti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise tarbisin esimest korda alkoholi kuskil kümne aastaselt, kui ema mulle pakkus. Esialgu jäid sitad mälestused sellest(viin oli tookord, kibe maitse jms.), kuid nüüd kui korralikult vanem, läheb viin nagu lurinal.

Hetkel vähemalt kuu aega ei joo, kuna Viin+Hustler on halb kombinatsioon. :/ Ei soovita, ausalt.

Sünnipäevadel, pidudel & jms. üritustel saab ikka vahest võetud midagi lahjemat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

14 proovisin esimest korda, 16 sünnal tõmbasin esimest korda üle ja mällerisse, terve peldik sai

täis oksendatud,

17-18 olid metsikud, iga nädalavahetus sai kanget lastud ja pidu pandud, nüüd 19+ on bvaikselt kulgenud, suve jooksul hetkel

2+l kanget ja rohkesti õllet.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hakkasin 11aastaselt nüüd 14

 

sõber kutsus õuue ja läksime skateparki seal sai ta oma teiste sõpradega kokku ja siis läksime nonde juurde seal ta ütles mulle et näe joo see on hea andis mulle gini ja siis küsis kas ma kangemat tahan siis ütlesin jah andis viina mulle alguses ei meeldind nüüd kulistan viina suht tihti

 

Ma hakkasin kahe poole aastasena jooma. Ikkagi eelmise sajandi lõpus ja värki. Tõmbasime tattnokkadega lapsehoidja juurde, sõber pakkus laua viina ja siis küsis, kas ikka kangemat ka. Muidugi! Võtsin süütevedelikku. Algul ei meeldinud, aga kui lasteaias käima hakkasin oli juba nägu nagu nõelapadi ja nüüd kulistan süütekat suht tihti.

 

Mis tahad küpsist selleeest, et per*e kukkusid 11 aastaselt?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

11 aastaselt olin suht jokkis omadega, sai telki ropsitud ka veel :D Aga nüüd asi ei istu ültse enam ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kui olin 10aastane siis üks jorss sokutas mulle viina ma olin jumala mälleris. eelmine aasta veel jõin, kuid see aasta jätsin joomise maha, no ikka olen võtnud paar korda see aasta, kuid nüüd jätsin ta lõplikult maha. ei viitsi juua :D tõmbaks rohelist parem enne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.