Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Millal Jooma Hakkasite Või Kas Ültse Joote!

Soovitatud postitused

12-13 aastaselt hakkasin jooma

Kui 14 sain hakkasin iga reede joomas käima

15-16 hakkasin kindlasti iga reede joomas käima.. siuke tunne tuli peale ,et kui reedel ei saa jooma siis persses..

16 nüüd joon nädala keskel kah.

+ terve nv

Reede - pühap lõpetan.


Jep

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen joonud. hetkel 14. 2 korda mällar olnud :D aga jh mis teha kui on muudgi teha kui juua. pole juba poolteist aastat MITTE MIDAGI võtnud


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vahest saab õlut ja mingit konjakit libistatud, viina aga üpris harva ja siis mahlaga pooleks :P


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

joon väga harva

käin rohkem jõusaalis et vormi hoida

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma olen nii uhke minu teema sitaks ammu tehtud ja ikka veel keegi kirjutab siia :D tore ;))

 

Sinu teema?

Äkki blizzardi?

Või see blizz on banni saanud ja nyyd se su uus account?

 

Ise ei joo eriti. ykskord j6ime barkyga siis barky joi suht palju siis pidime minupoole minema aga see oli rannas ta ei saanud enam pysti seal siis mingi suht mudane oli ka k2is 20 korda pikali ja lopuks kui minu juurde joudsime lykkas ta uksest v2lja ka:D Liiga t2is oli. Mul oli veel m6istust:d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sündides hakkasin tissipiima jooma. Sain vanemaks siis hakkasin mahla jne kulistama. Hetkel joon nestead.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sündides hakkasin tissipiima jooma. Sain vanemaks siis hakkasin mahla jne kulistama. Hetkel joon nestead.

 

HAHhhahahahahhhahahahahaahahhahaha:D:D:D:d

ÕIGE!:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

15 Aastaselt:S Lapesed kui saate vältida siis vältige seda!


Kui otsid head kiiret ja odavat Orjandus teemat siis siin ta on:

http://www.vahvel.net/raha-orjad/47685-painkiller-i-orjandus.html

 

..::Respect List::..

ShadowCat

Rapidload

Homm88

Superman

----------------------

Hetkel piisab=)

 

Kristiina(L)

 

1300 Postitust Sain ma 21.09.09

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

oppa, kes seda mäletab ;D

mingi 5 aastaselt? :D

eks see jaanipäeva aega oli :D alguses olime perega kusagil metsas, tegime väikse lõkke.. sugulasega mängisime eemal võrkpalli vms.. ootasime millal vanemad olid suht lõbusas meeleolus ja siis läksime õlle kasti juurde ja võtsime 4 õllet ja jooksime mereäärde :D (sugulase juures, kus meri lähedal ja männi mets juures) :D ja jõime ära, aga kurat pärast said vanemad aru, et olime joonud õlled ära :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
15 Aastaselt:S Lapesed kui saate vältida siis vältige seda!

 

Õige.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oppa, kes seda mäletab ;D

mingi 5 aastaselt? :D

eks see jaanipäeva aega oli :D alguses olime perega kusagil metsas, tegime väikse lõkke.. sugulasega mängisime eemal võrkpalli vms.. ootasime millal vanemad olid suht lõbusas meeleolus ja siis läksime õlle kasti juurde ja võtsime 4 õllet ja jooksime mereäärde :D (sugulase juures, kus meri lähedal ja männi mets juures) :D ja jõime ära, aga kurat pärast said vanemad aru, et olime joonud õlled ära :D

 

"vapshee" hea mälu sul siis


95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

6 aastaselt võtsin esimese lonksu viina , kui olin isaga kalal ja õhtu oli tulemas külm , isa ütles näed siin on pits viina , ämber , mahl , jõin pitsi ära , mahla peale ja umb 5 sec pärast panin roopi ämbrisse :D

see oli esimene kord , aga noo nüüd 15 aastaselt võtan nagu kuus 2-3 korda ikka korralikult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei mäletagi millal esimest korda alksi proovisin kuid purjus olin alles siis kui 15 olin ja siis jõin ainult viru valget, pealekaks oli siis isevalmistatud õuna mahl. Nüüd aga iga nädalavahetus joon suht. Ei mäletagi enam seda päeva millal pole nädalavahetusel joonud. :D

 

Nüüd pole mingi juba 10 tundi vähemalt joonud, sest reede sai mingi 7-8 õlle joodud ja pärast öösel sai onuga pandud poolene laua viin ka kinni, et magama sain alles mingi kell 6 öösel. Ja eile sai 2 õlut veel ära joodud mis jäid alles reedest.


userbar542960hz7.gif

H2so23.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esimene alco pidu oli 13. aastaselt :)

Esimest korda putsis .

 

Aga ennem on vanem nagu õllet andnud ka lonksu ja värki :D,

Joomine on minu üks haigustest , n2dalas on ükspäev kus ei ole täiesti kaine .

 

Ja miks mitte juua ?

Kui sa oskad piiri pidada , usaldad ennast siis ei ole probleemi : )


öüöäöä

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.