Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Millal Jooma Hakkasite Või Kas Ültse Joote!

Soovitatud postitused

VIP

Foxiga ikka vahest võtame ruunis mõne Beer või Wizard Mind Bombi ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mäletad kui selle Fruit Blasti ashesiga segasime, hull läbu ikka oli raisk ;D!

 

Kus juures ei mäleta. Jõin end nii kinni, et tundsin end kottleemurina.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arvan, et kui teema tegija oleks runescape'st tahtnud rääkida, oleks ta selle rsi alla teinud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei joo, vb 1 õlu 2 nädala peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

esimene kord oli 2 aastat tagasi. siis olin niikinni et enam ei tahtnud juua elusees. kuna sitad mälestused ja nii ,

nyyd juba 2 aastat kuival olnud, tavaliselt kui pidudele on kutsutud siis ma ei ole joonud. :D


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei joo eriti, m6ttetu minuarust...Vahepeal lasen harva


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

14 aastaselt. Läksin pärast tunde klassi venna juurde. Tal ei olnud kedagi kodus ja siis jõime mõlemad jõime üks paar lonksu viina ja siis ta võtis kapist 2 Õlle ja need jõime põhjani. JA siis tegime suitsu peale. Pärast oli räme peavalu aga jah sain pärast kodus isalt peksa. Jäin lõhnadega vahele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
14 aastaselt. Läksin pärast tunde klassi venna juurde. Tal ei olnud kedagi kodus ja siis jõime mõlemad jõime üks paar lonksu viina ja siis ta võtis kapist 2 Õlle ja need jõime põhjani. JA siis tegime suitsu peale. Pärast oli räme peavalu aga jah sain pärast kodus isalt peksa. Jäin lõhnadega vahele.

 

peksa ? ma saaks sõimata ainult vb :D


tyler_the_creator_signature_2_by_creepncrawl-d4181cy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
peksa ? ma saaks sõimata ainult vb :D

Elu on karm :nose:


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega jah, see n2itab tglt seda et su isa hoolib ka sust.Kui ma kunagi ise isa olen siis ma kyll ei suudaks oma poega lyya :(


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Me joome igapäev mida te seletate:D ise olen ikka joonud, midagi teha ei ole sellepeale:) aga üpris harva.

NB! kes noorelt joovad need 12-14-15 aastased.. olete tegelikult üpris rumalad, et seda teete. Sellepärast meil ühiskond nii võõparis ongi.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul oli suht kuri isa kah. Mingi sitta hindepärast kah kohe mõlises. Mul isegi meeles kui sain ühelpäeval 2 kahete siis sain kodus rämedalt peksa aga jah täpselt elu on karm

 

 

Karm isa sul.

Mul isa kah ilgelt "Karm"

Väiksena hirmutas küll et annab peksa kui midagi pahandust teen aga noh õnneks ei saanud.

Esimene jooma suurem 12 aastaselt siis ma peksa ei saanud sest mul oli nii sitt olla ja isa naeris ja ütles "Hakkame jooma we?"

Aga jah,

Nüüd on iganädalalõpp Jooma.


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pole veel lõpetanudki joomist.

Ühinege minuga, keerake oma tulevik perse!

Kõik kes on selle poolt öelge kohe! JAH ME ÜHINEME SINUGA! yay...way to go..


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.