Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida halba on sõbrad sulle teinud?

Soovitatud postitused

Tuli meelde. Ühes tunnis vaatasime filmi läksin ette istuma aga jätsin tebla laua peale taha pinki,film sai läbi läksin tagasi taha pinki vaatan tebla ekraan helendas. Küsisin nahhui sa mu teblat niisama näpid vend ütles oo ma otsisin mänge tglt luges mu sõnumeid ja hiljem teadis enamus mu tutvusringkonnas mu isiklikest sõnumitest.

 

Ühel joomingul ma olin täispeaga rääkinud, sõbrale et ma taon ühe mulle kalli tüdruku poisi ära(ma muidugi ei teinud seda), nädal hiljem rääkis see tüdruk mulle, et ta oli seda kuulnud läbi mitme inimese. Lihtsalt see ei ole normaalne, et räägid sõbra saladusi välja vms mis peaks teatud seltskonda ainult jääma...


95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sõber ütles et läheb kasiinost läbi korra ja kohe tuleb tagasi. Ootasin 3 h teda ukse taga. Helistasin ka koguaeg, et tule juba ei viitsi oodata. Kokku ootasin 4h siis loobusin ootamisest:D lasin ta välja tuua turvadel XD ja siis jõime selle eest tema raha maha:D:D

 

Teine oli see, et Tallinnast eided tahtsid ööseks jääda tartusse peale pidu. Pidime nendega peol kokku sama. Eided ütlesid et ostke piletid ära me varsti jõuame. Mina nagu alati kahtlen, ei ostnud pileteid ootasime nad värava taga ära. Tulid kohale enda sõpradega mingite jorssidega. Küsis kus piletid on ma ütlesin, et lähme ostame. Ma sain hotelli toa ka kinni pandud ja ära makstud. Eit sellepeale ei ega ma ööseks ei jää. Ma ütlesin, selge eks mine siis oma jorsidega peole ja käi vittu. Peale seda ei suhtle ka enam. Sihuke värdjas oli Jorsid ka jumala vait seljataga pomisesid omaette seal. Hotellituba maksis 600 eek öö + 400 Alkot viina ja siidrit mis sai kokku sinna ostetud. Ega midagi peol sain oma paremate sõpradega kokku. Pärast koos läksime siis hotelli ja lakkusime täis ennast:)


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kõige lahedam oli siis . kui olime sõbra korterit ehitamas. Siis üks sõber kes abis oli ütles ma käin kodus sital ära et tulen kohe tagasi. Ja enam tagasi ei tulnud siis. Sai hea kajakas ka maha pandud vend läks sitale ja sittub siiamaani :D


Turbo on nii suur et,imeb tänavalt naisi sisse

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kunagi üks klassivend ajas teistele mingit sitta (mis oli vale). ja tänu sellele ei rääkind nad muga terve päev .


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea poolegi suht teinud. Kuna õiged sõbrad ei tee omadele kunagi halba. On kindlasti vb mingi jama kunagi olnud aga enamasti mul ikka sellised sõbrad kes ei poe ära ,et ennast süüst puhtaks saada jne. Vott need on sõbrad. Ning sellised kes lapsepõlvest saati. Mitte need kes sinuga 5-6 joomisel koos olnu dja tead 2 kuud:P Need on sul sellised sõbrad ,et kui kasu saavad annavad sind välja jne.. Ennegi nähtud selliseid ja tean juhtumeid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mul ei ole ka midagi halba siiani veel juhtunud.

Üritan ise alati hästi abivalmis ja ülimalt sõbralik olla.

Tänu sellele käitutakse tavaliselt samamoodi ka minuga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

On juhtunud ette tulnud järgnevaid asju:

Kui nemad rääkida tahavad, kuulan peaaegu alati aga kui mina tahan, on neil tegemist.

Ei räägi asju mida peaks kohe kindlalt rääkima, see-eest kuulen seda kuskil tänavalt.

Võiksid rohkem nagu toeks olla või nii.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

arvan et see on vict halvim asi kui mu parim sõber mu (nüüdset endist) naist kabistas

ja teised sõbrad mulle sellest kohe ei reekinud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
arvan et see on vict halvim asi kui mu parim sõber mu (nüüdset endist) naist kabistas

ja teised sõbrad mulle sellest kohe ei reekinud

 

Naine tegi sul midagi vastu kamh? Ma mõtlen, et see polnud ainult ühepoolne asi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sõbranna, kes oli ka mu töökaaslane, rääkis ülemusele minu seljataga minust paska kokku. Ja peale seda ülemus ei tahtnud mulle palkagi ära maksta.. Sain ainult pool oma palgast kätte, ja seda ka ainult tänu sellele et lubasin töökaitse ametisse minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mis mõttes

 

Sain ma õigesti aru, et suht näppis jne?

Aga su tüdruk? Ise oli nõus vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei mitte ei näppinud vaid sõna otseses mõttes trukkis mu tüdrukut

ei seda ma ei tia kas ta tahtis et teda pannakse või mitte:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hmm, okei see on kahtlane. :/ Mis tüdrukuga edasi sai?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

:nose::nose:

Sõber lubas anda tasuta 150 cc Zid selle eest et ma pärnu peole läheks .

Ma ise ei tahtnud minna . Aga jah lubas et annab suure suuga .

Okei käisime ära , siis hakkan ütlema , et kle ma tlen siis järgi sellele .

Hakkas rääkima , et ma ei tea ja värki . Et 2000.- ei taha naq tasuta ära anda .

Valus vend . Vihkan teda nüüd , ennem saime hästi läbi , aga nüüd vihkan teda , et ta valetas mulle .

 

 

 

lugesin veits ees pool ja kui te oleksite veel tema juures olnud siis oleksid talle võinud paugu kirja panna?

vms ja võtnud raha tagasi ja selle 150 zz zid ja minema lännud :D:nose::nose::nose::nose::nose:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:nose::nose:

 

 

 

Lugesin veits ees pool ja kui te oleksite veel tema juures olnud siis oleksid talle võinud paugu kirja panna?

Vms ja võtnud raha tagasi ja selle 150 zz zid ja minema lännud :D:nose::nose::nose::nose::nose:

 

mis raha ?????!?!?!?!


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sain tüdrukult 1 korra korvi. :D


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.