Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lõuatõmme

Soovitatud postitused

irw huiabella tõmbad nii palju , 13 aastane ja 52 kilo sa ei tõmbaks elusees nii palju ära .

 

miks sa arvad et ei t6mbaks?

 

vaata enda ees olevat postitust see on kuidagi kahtlane ta on must mingi ca 13kg raskem... ja kui aus olla ega ma mingi karm loomamees ei ole..

aga jh k2esurumises teen klassi poistele 2ra.. asi on selles , et ma nagu isaga vahepeal k2isin sitax j6ussaalis...

 

eriti ei koti kui ei usu , aga lihtsalt ma ei ole selline kes lihtsalt mingi paneb juurde neid l6uat6mbeid..

 

ja 1 jutt veel et nagu meil oli kehkas vaja t6mmata hinde peale l6uga .. siis nagu t6mbasingi umbes nii palju ja sain kohe 5...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kanakukk tead et lõuatõstmine ei olene jõust ?

 

See oleneb sellest kuidas sa oled harjunud tegema neid , kui tihti jne.

 

 

endal 9-10


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Keka tunnis tõmbasime, ei mäleta palju ära tõmbasin.

Mingi 10 vist oli vaja ära tõmmata, et head hinnet saada.

Ma tõmbasin alla selle vist, ei mäleta :S


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise pole suurt lõuatõmbaja midagi.

Arvan, et seitse tõmban ära. Või vähem. Rohkem harrastan kätekõverdusi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keka tunnis tõmbasime, ei mäleta palju ära tõmbasin.

Mingi 10 vist oli vaja ära tõmmata, et head hinnet saada.

Ma tõmbasin alla selle vist, ei mäleta :S

 

Sa oled maksimaalselt 14. Ära parem hakkagi vaidlema.

Siis on sul vast vaja kolm-meli tükki ära punnitada, et positiivne hinne kätte saada.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan ka, et sul oli pigem vaja kümnest kolm-neli ära vaja punnitada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

5 t6mbasin 2 aastat tagasi....Prääägu ei tea


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kanakukk tead et lõuatõstmine ei olene jõust ?

 

See oleneb sellest kuidas sa oled harjunud tegema neid , kui tihti jne.

 

 

endal 9-10

 

See on vabandus neile, kes ei jõua. Lõuatõmme sõltub massist ja jõust, mitte harjumusest. Kui sa oled harjunud neid tegema, siis tekibki jõud lõpuks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See on vabandus neile, kes ei jõua. Lõuatõmme sõltub massist ja jõust, mitte harjumusest. Kui sa oled harjunud neid tegema, siis tekibki jõud lõpuks.

 

aga ütleme et sulle tuleb vastu mingi karm mürakas .. kes käib jõusaalis .. aga ei tõsta seal üldse lõuga & sina tõstad igapäev ..

 

 

ta teeb sulle käesurumises ära aga lõuatõstes jääb alla .. Hr . Tarkpea ... ära targuta... mulle jõusaalis tegi treener asja selgeks ..


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
aga ütleme et sulle tuleb vastu mingi karm mürakas .. kes käib jõusaalis .. aga ei tõsta seal üldse lõuga & sina tõstad igapäev ..

 

 

ta teeb sulle käesurumises ära aga lõuatõstes jääb alla .. Hr . Tarkpea ... ära targuta... mulle jõusaalis tegi treener asja selgeks ..

 

Emaga võid niimoodi rääkida, kui soovi on. Järelt on teiste lihasgruppidega tegemist. VÕI on tal lihastega tekkinud massi, millega kaasneb suur kaal ehk on raske ennast üles tirida. Nii et, ära mulise. See oleneb MASSIST ja JÕUST ehk kuidas need omavahel kokku lähevad. Loodan, et said aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Emaga võid niimoodi rääkida, kui soovi on. Järelt on teiste lihasgruppidega tegemist. VÕI on tal lihastega tekkinud massi, millega kaasneb suur kaal ehk on raske ennast üles tirida. Nii et, ära mulise. See oleneb MASSIST ja JÕUST ehk kuidas need omavahel kokku lähevad. Loodan, et said aru.

 

Tead Hr . Kukeke .. sorry , inspektor Kukeke ...

 

some words for you litl Mf , i only say fuck you !


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
40-50 ? mingi supernõksuga ?

utoopia , ise tõmban 10 aga selleeest lasen täiesti lõpuni alla ja sõrmed väljapoole ;/

 

Need on need 2000. kätekõverduse mehed ja üldse supermanid. Ei noh, 10 tükki ja täitsa alla lasta, see tuleb tegelt väga raskelt mul :D Higi mitme liitri eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.