Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Playground niggaz !! w00t

Soovitatud postitused

VIP
nii 1) admini s6imamine (suht perv ruul aga ikkagi)

2)siis see pr22nik siit servust m2ngind 5a csi ja miks ma ei peaks teda usaldama et see aimer oli . tegelt v6inuks luckida ka 2ra aga pr22nik ytles et ma luban et ta on kood . noh mulle tundus natuke ka eba reaalne 2hsi j2rjest l2bi seina lasta mitte n2gemattagi neid ja nad sneakisid(99999ban :) ) aa ja siis oli pinnuga meil lugu mingi karjun mitu korda kao T ei ta ikka peab olema CT t6ssin T tegi retry servule ja kobis ct siis tegin ta ct baasis terroks ja tapsime 2ra ja j2lle retry nii l6puks sai aru ja l2ks T mitte et ta poleks saand vaid seis oli vist 2vs4 siis omasin ta liiga poolex ja 6htul ka nu kanapljää kal kooder kal kooder wh whw hwh whwhwhwhwaim kickisin need pasad juba .. :/ ikno et ebaaus kickida neid spammereid , no ma enam pean suht vastu aga pinnu , see oli sinu syy imo o.O

 

 

 

seda mapi pole meil servus ollndki see mingi 35hp_sw oli imo:S

 

NO PUTSI ON SEAL VHAE T?

 

igaljuhul admin lükkas alla sealt

 

 

 

need mapid 90%sarnased


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
poisid poisid , ärge tülitsege.

 

vabandage kui teie seas on naissssoosssssttt isikuid

 

 

aga counter strike 1.6 on alates vanusest : 16 , säh päh

 

säh pähe pooled on -16 ._.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
säh pähe pooled on -16 ._.

 

nii see on nagu elu käib :s


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma märkasin, et tal on kõik kooderid , aga muidugi kõige kahtlasem on see, et läbi seine ta ei spray, aga kui mees tuleb silent nurgatagant välja, on temal kiireim reaktsioon teda laskma hakata,

granaadid saadab täpselt 5 inimese keskele, nind ALATI, on ta suuremal parvel seljanussis.

ei tea milles probleem ? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kooder Niggas.


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

tra te sitad saite sellep2rast bani et te tulite muudkui tagasi tra mul ei ole accsessi selle pw commandile putsi aru ei saa? t6mmake NAHHUJ SISI !!!! ASDASDADASD .

 

irw :D omasin admini hs-ga ära sain banned:D, nii sitta servu pole eales näinud :D2cej3uc.jpg

 

mulle headi sa v6id unes lasta :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

idioot, you failed.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
irw lugesin kõik lehed läbi ja tundub et see oliver vms on ikka täiesti värdjas närvihaige idioot, mõtlesin enne et vb tulen isegi vaatan servi aga kui seal mingid idiootsed adminid siis jääb ära sitt :D

 

mm :) ropendamine hea asi ? kas adminid nyyd sina tanel kritiseerija PANE HOIATUS ? okii :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kle mees aus6na . mis su nickname on ? teeks 1n1 kui sa nii ylbik oled :)

 

Ma teen sinuga hea meelega 1on1

 

Ütle kui tahad, panen servule steam asja peale ja läheb


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Foxy ka paras bot .

 

 

FAILED Anyway.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.