Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Vesipiibud :)

Soovitatud postitused

Külaline blu
Author of the topic Postitas

sharank.JPG

 

Ise mõtlesin sellise osta.

Peaks täitsa piisama.

 

---->

 

Pikkus: 53cm

Värvus: tume

Stiil: must klaas, tume marmor

Vooliku pikkus: 150cm

Vaasi värv: must

 

Piibuga kaasas: tubakapits, voolik, söetangid (sakilised), tuulekaitse, puhastushari, tihendid ja nikotiinifilter.

 

 

Lisainfo: Keskmise suurusega väga efektse ja väljapeetud välimusega piip. Marmor on ehtne!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hmh, aga kas mitte alla tõmbamine (loe suhu tõmbamine) keele vähki vms ei tekkita ?


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Lihtsalt tuleb kurguga veits mängida siis tuleb kül ;)

Ise olen ka juba 2 aastat tõmmanud. Ja täitsa mõnus on. Hetkel ei tulegi meelde kuna mööduks nädal nii ,et piipu ei teeks. Kõige parem on ikka kirss koos vähese piparmündiga.

Lihtsalt parim! Päike, tüdrukud, rand ja hea muusika (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Õpetad meid ka? :D

 

Ma õppisin kah ise.:P

Aga noh eks ma proovi nats midagi õpetada:P

 

Mängin oma huulte ja kurguga.

Ma õppisin huultega tegemise hiljuti ära.

 

Huuled teed nagu O täheks ja siis hakkab ohkima õrnalt ja siis natuke proovid, harjutad siis tuleb välja :):ty


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Viimati tegin laupäev , panime roosi ja banaani kokku ja oli supper , peale seda tegime yhe pitsi weel banaani oli norm ( olin t2is ei tund eriti maitset ). sõbral muidu 5 plokki tubakat ja 10plokki sysi , egiptusest toodud , kui kellegil soovi siis PM


2uo3q6q.png

ja kõige ennem muidugi mõtlesin et jumal on meid õnnistanud monkey madness questi õpetusega vms.

:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma tegin ka viimati laup2ev :D Endal 2 vesikat, yks ei t66ta h2sti millegip2rast :( Tossu tuleb vähe, ma teen k6ik 6ieti aga mai tea miks...Torud ka puhtad mudu seest.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olemas üks Vesipiip, keskmises suuruses, Egiptusest toodud, mingi saast on aga ajab asja ära küll, sellest tõmmanud pole juba ma ei tea kui kaua, aasta vähemalt...


biitzmykriips.png

[align=center]When I was a kid I used to pray every night for a new bicycle. Then i realised God doesn't work that way. So I stole one and pray now for forgiveness.

[/align]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

niisama ei tee?


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.