Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

jep Recipe for diaster ja addy gloves oli Monkey Ambassador osa:)

 

Capture_724-1.jpg


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

proovi teha quest cape


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lohh , quest cape?

Ma arvan ka , et ta tahab end zerker pureks jätta ja teeb while guthix sleeps ära?

Irv , ja need questid annavad kõvasti rohkem defi kui 45..

Guthixsist jh saad valida selles suhtes hea ,

 

8p

sa oled vast lohh ? Tal zerker olemas. ma rääkisin ta low level acc'st. ennem mõtle kui kirjtuad


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

lol sa loe ennem kui kirjutad.. mu mõlemal mainil on quest cape. ei tule rohkem mingeid acce ja see jääb def 1heks minu elu aja lõpuni. ei tule ffzsile quest cape. lihtsalt teen queste trade limit aitab kui sõpradega koos skillin:) kõik toetavad kuigi raha smithi 50, et tulevikus superheatida ja cook 70 ja herb 38 jaoks sain just flaxides.:D aga jah ärge vaielge ei tule mingit queste cape def 1 arvutasin et saan 201 qp max umbes nii aga njahm osad suht kepid aga estoniaga olen def1 pray 1ga läbi elanud ja kui midagi quest cape sarnast tuleb siis tuleb air guitar emote def 1 purel:D ma arvan et saaksin hakkama:D aga jah las olla:D lugu räägitud:D niipea ei tule kiiret arengut kuskil. suvi on alati IRL jaoks olnud aga rsis kah midagi erilist tgsi ei kutsu seega eks näis


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

estbank10m.jpg

 

tervest pangast tuleb pilt kui jooma pealt tgsi olen homme ehk:D ennem kooli pildistasin kiire oli aga sealon veel si-aauguni kraami:D


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

mis kuradi palju kui kaineks saan teen tervest pangast pildi:D 10m on köömes aga jah:D knived = range 97:D aga mitte niipea t*ra nii sitt ma magama.

 

 

 

 

 

2202lh.jpg

 

Suutsin ära teha lõpuks aga nüüd magama tgsi ikka nii sitt olla.:D

 

Uuendasin siis pangapilti ja jällenägemiseni:D


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõnuš pank .

Päris palju seemneid ma vaatasin . :D

 

Gl , 10p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Bye

mõttetu mitme acciga korraga mängida

edu irliga ;)

no kena pank

selle tondi pärast ma ei viitsigi vahvli midagi erilistpostitada ja noh tglt pole teinud ka midagi aga sina SanderOlen hoia eemale mu teemast ja ära kommi siia enam mingi tee oma teema ma võin ka ühel lehel sulle sada kommi panna. lihtsalt parem ärgu kommigu keegi, kui mingi PC koguja tra ausalt:D ära kommenteeri muidu lasen warni panna spammi ees nagu LOL:D hoia heaga eemale spammer.

 

noh lihtsalt midagi tarka sul torust ei tule nii et pane parem klapp kinni:D

 

 

Capture_766.jpg

muidu nii siis:D et con 60 ja siis 1 quest ja siis tgsi huntima loodetavasti:D

uus BH/pvp suht pandav jätkan seal käimist a ennem kooli lõppu tahaks midagi veel ära teha ikka:):D

elame näeme mis saab


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Holy crapy kaka !

 

Hunt 60 .

 

No liiga pandav acc ;**

 

10p , annaks 100p .

 

GGGGGLLLLLL!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.