Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

millise armeega?:D ei norm ma nagunii rsis käin päevas kokku 15minti selle acciga:D muud plaanid tegemisel:D


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oh my fucking god!!!

Su total on haige ....

73 Farming ?! :D

Ei ole sõnu , parim/erilisem Zerker ever ! 10p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

off the record farming 80 banked:) teen seda vaikselt siiskooli lõpuni ongi kuu ja nii umbes läheb aga vaatame vb tuleb muid tujusid kah estoniaga peale:) eks ma hoian teid kursis siis:)Aitäh:)


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
lase parem range ja str ,99, per*se see farm.

 

ma käin päeval paarkend minti sees selle acciga ja ei pea pesse farmi saatma:D lihtsalt i got a lot of problems that need to get work with. igastahes ei range ma niipea suht pettunud osades asjades. tehkem seda mida tahame või mis:D muu ei ole tähtis kui te ise rahul olete enda tegemistega:)

 

 

Mida v2rki nagu kuidas sul ikka deff 45 kui sul minngi 268 qp nagu wtf mul 70 ja def juba 45 :S

 

äkki selleks, et mul on alati kõik pikalt ette mõeldud ja ei tee teisi mittevajalikke queste nagu Olaf ja defender of varrock:D

ma isegi tgin mingi 1k expi deffi et 45 saada xd:D

sinnani sain questidega ja kui ma mmi tgin valisin ikka et deffivähem expi saaks:D aga jah:D

pm kõik vajalikud questid olid mul def 42ga tehtud lihtsalt helm = 45:) aga jah edu.com:D

 

farm74.jpg

aww:) nagu mainisin 80 banked midagigi vähemalt teen:D farmin:D


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nice farming!

10p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

farm75.jpg

plaplapla:D

midagigigigigigi vähemalt cb statse niipea ei tule sellel kasutajal:)


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

estQP269.jpg

 

ei tea mis teen hetkel aga tegelen igasugu kasutajatega.


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris hea farming ja qp on ka mõnus 10p :D


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Oi oi.

Kõva nees :D

Farming 60+ accidele tleb juba au anda, et nad viitsivad nii palju sinna aega panna :)

 

8p

 

raha rohkem kui aega:) tglt suht odavalt saan:D willow ja curryd:D aga jah ei kurda:D homseks saan 77 ja siis puhkan uue nädalani


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

farm78summ53.jpg

 

viimase aja saavutused:D

kohe p2p läbi ja siis puhkus sellest kasutajast:D eks kunagi näeme:)


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sellest accst ? Sul veel mõni :D ?

still 10p


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

kle mul on 2 maini jah:D aga nagunii ei mängi nendega.

ffzsstatsgettingzanik.jpg

 

 

selle kallal töötasin viimase vaba aja kuna nüüd ainult dt vaja ära teha kõik requiermentid olemas, aga raha vaja seega huntin selle acciga.

2222222.jpg

 

 

Nüüd, ehk siis vabal ajal huntin end üles. kasutaj 9 päeva p2p estonia 2 päeva ja siis ei tea mis saab suvel pole kunagi peland, nii et eks näis mis tuleva aasta saab vb sõjaväkke ja kiired ajad eksamid tulemas lähinädalatel.

account oli combat 42 kui sai addy gloves def 1 pray 28 ja cb 45-46 kui sai zanik cbow def 1 pray 31.

tgin selle alustuseks, et kui wildi sarnane asi peaks tgsi tulema, siis on midagi millega low lvlites kah teha. hetkel huntin kui tuju ja niisama noh teen accounti valmis, et kui kunagi vaja saan kasutada... PM tgin acci et saaksin proovida lowest lvlit addy glovese jaoks ja zanik cbow jaoks, muidugi saaks paremini aga mina sain niimoodi:D

 

eelmist lehekülge vaatate näete Estonia viimaseid saavutusi, kindlasti vaadake:D

 

selle kasutajaga on nagu on aga jah, eks näis mis elu toob. kasutaja 20 päeva vana:D ffzs:D

aga jah punkt.


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

mina ei tule ennast siia õigustama mina teen estiga farmi ainult paar minti päevas ja mina sind maha ei tee lihtsalt jagan teiega oma tegemisi.

mainid seisavad 1 müün sõpradele varsti maha ja nii ongi. ei põe, ära sa ka põe:D


Primaar#4448

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.