Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Teemade sulgemine

Soovitatud postitused

VIP

Teemad, mis ei sobi siia, pannakse kinni, eks ole? Aga siis see kinni panija võiks midagi kirjutada ka, et see on täiesti mööda teema ja peab sulgema. Muidu on täiesti imelik vaadata, et kõigi arvates on teema norm ja siis järsku suletud ja mitte persetki ei saa aru.

Näiteks Dozer vs Maasikas sigi teema vms. Viimasena postitas Jaanus:

Toetan maasikat , kuna iDozer ei tahtnud mulle signat teha - liiga keeruline vms pidi olema

Ja ongi teema kinni.. nagu wtf? Jaanus ütleb, et toetab maasikat ja paneb kinni? Võiks öelda ka siis, et miks.. -.-

 

Veel näiteks:

W01m1ks kirjutab:

Ikka "hullud" joomamehed olete ma vaatan. Arvate, et joote siis peate kohe tunnustatud saama?

Tal on signa blowjobi kohta.

Siis kirjutab Ollu:

Ma vaatan, et sa ise oled hull blowjobi vend.

Ja teema jälle kinni.. teema ise on selle kohta, et maasikas aitas paadunud joodikutel ennast nähtavamaks teha.

 

Nagu wtf, mis toimub?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja kust otsast sa võtad ,et mina teema kinni panin?

Ära seda kohe ka kirjuta , mis esimesena pähe tuleb !


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Noh, siis on veel hullem või mis? Lihtsalt suvalt pannakse teemasid kinni (oleks siis vähemalt hea põhjus?) Ja kui ka on, siis peaks selle põhjuse postitama ka. Või Sinu arvates ei peaks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nagu mina aru saan , siis läks teema lukku , kuna seal oli lademetes roppusi ja spammi!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Noh, siis võiks seda ju see kinni pannud mode kirjutadagi, või mis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole aimugi .


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nojah, moded võiksid tegelikult mingi väikese reasoni kirjutada teema lõppu, kui hästi arusaadav pole. Aga see Maasikas vs Dozer oli ju nii mõttetu. iDozer tegi selle täispeaga ja pealegi on meie signatuurid hoopis erinevad ja hoopis erinevate programmidega tehtud.

 

:ty:


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Ühes teatud teemas piirdus

kõigi arvates on teema norm

 

Edaspidi siis paneme rohkem rõhku sellele kui vaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Noh, ma tõin need teemad lihtsalt võrdluseks, sest nad olid just kinni pandud.. ma ei arvagi, et suguelundite näitamine normaalne on, aga mõnikord on ikka täiesti jaburalt kinni pandud teemasid. Ja kuigi kõik teadsid, et selle teema peaks kinni panema, peaks ikka midagi lõppu kirjutama.

Vähemalt mina arvan, et nii oleks õige käituda.. aga noh, mis mõtet on inimesi milleskist teavitada, eks ole? Muudame foorumi vahvliks! (mõeldud-tehtud)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Noh, ma tõin need teemad lihtsalt võrdluseks, sest nad olid just kinni pandud.. ma ei arvagi, et suguelundite näitamine normaalne on, aga mõnikord on ikka täiesti jaburalt kinni pandud teemasid. Ja kuigi kõik teadsid, et selle teema peaks kinni panema, peaks ikka midagi lõppu kirjutama.

Vähemalt mina arvan, et nii oleks õige käituda.. aga noh, mis mõtet on inimesi milleskist teavitada, eks ole? Muudame foorumi vahvliks! (mõeldud-tehtud)

 

Kuule foorumi tüüpi on päris raske muuta ju, kui rs2eesti oleks muutnud näiteks rs2eesti -> WOW-i foorumiks oleks umbes 99% vastu olnud. Nimelt ka sellisel juhul. Niiet mina arvan, et hea on seegi, et teil rs2 teemad järgi jäid.


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida sa, Stan veel välja üritad mõelda, et Siimule meeldima hakata? :)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidas kunagi , vahel kasulik(endale) , suuremalt jaolt teistele kahjulik.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.