Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Jalgpalli hooaeg!

Soovitatud postitused

VIP

Ai Ballack sai rõvedalt laksu. :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hispaaniaaaaaaaaa võõõõiiiitiiiiiiiis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

KRT! :D

 

mina arvasin ikka, et saksamaa paneb kinni ...


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hahahah , Teadsin kohe et Spain võidab.. ! xD !

Saksa Ownt 321


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vedasid kihla jh ? Ei tea kes see loll saksamaa peale raha pani...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma pidin panema purgi sõstramoosi ja tema 250.-

 

Miks mitte? :D

 

Sõstramoosi , Wtf hahahahahahhaah ! Hea äri sul siis... !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olin ka Hispaania poolt.

Good work (L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ärge nüüd pahaseks saage aga...miks kõik just siis on selle meeskonna poolt kes lõppkokkuvõttes asja kinni paneb?miks te ennem Hispaania poolt polnud?:D ma tunnistan ausalt, et ise olin ka Portugali poolt algul aga kui nad jalaga sinna samusesse said, siis vaatasin, et Hispaania teeb ka väga häid mänge.nüüd, aga on kõik peale EM-i Hispaania poolt:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ärge nüüd pahaseks saage aga...miks kõik just siis on selle meeskonna poolt kes lõppkokkuvõttes asja kinni paneb?miks te ennem Hispaania poolt polnud?:D ma tunnistan ausalt, et ise olin ka Portugali poolt algul aga kui nad jalaga sinna samusesse said, siis vaatasin, et Hispaania teeb ka väga häid mänge.nüüd, aga on kõik peale EM-i Hispaania poolt:D

 

Okei.

 

sa oled siis väljalangenute poolt? Täiega kisad seal esp-ger mängul "W00T PORTUGAAAAAAAAAAAAAL!!!!!!!!!@"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ärge nüüd pahaseks saage aga...miks kõik just siis on selle meeskonna poolt kes lõppkokkuvõttes asja kinni paneb?miks te ennem Hispaania poolt polnud?:D ma tunnistan ausalt, et ise olin ka Portugali poolt algul aga kui nad jalaga sinna samusesse said, siis vaatasin, et Hispaania teeb ka väga häid mänge.nüüd, aga on kõik peale EM-i Hispaania poolt:D

 

kõik tahavad rõõmsad olla

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Okei.

 

sa oled siis väljalangenute poolt? Täiega kisad seal esp-ger mängul "W00T PORTUGAAAAAAAAAAAAAL!!!!!!!!!@"

 

ei asi päris nii hull pole, no mis sa enam neile kaasa elad kui Portugal välja kukkus:D tuleb ruttu uus tiim leida kelle poolt finaalis olla, antud juhul oli finaalis Hipaania ja Saksamaa mina valisin Hispaania.:%

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.