Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Palli vise ja kuuli tõuge

Soovitatud postitused

Lol käisime kooliga mingi maakooli spordiväljakul spordipäeval ja seal viskasin ühe värava juurest teise juurde, see tegi täpselt 75m, tabasin veel teise värava posti :-) , (selle aasta rekord - vanust 14) :-)


All alone I seem to break

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
palli ei tea aga suht vähe vist!

kuul 4kg 14m ja nata peale

eestikatel jäin neljandaks:)

 

Palli viskasin kümne aastaselt ikka 100m ära raisk...(polnud veel sooja teinud ehk siis esimene vise tavaliselt selline)

Jaa...Kuuli tõukasin ka kurat 20.05, enda hetke rekord, Eesti esimene, mis siis et mind keegi ei tea, esimene olen ikkagi!

(eelmise kasutaja loogika)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Palli viskasin kümne aastaselt ikka 100m ära raisk...(polnud veel sooja teinud ehk siis esimene vise tavaliselt selline)

Jaa...Kuuli tõukasin ka kurat 20.05, enda hetke rekord, Eesti esimene, mis siis et mind keegi ei tea, esimene olen ikkagi!

(eelmise kasutaja loogika)

 

ja mis sinu loogika on?

kui sa sihuke möku oled et aind teisi sõimata oskad ja muud midagi siis tõmba uttu lihtsalt!


labels=0 Kliki ja ma saan 1 lipu juurde :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks te teete neid teemasi ?

99 % inimesed valetavad.

 

Kurat, kui te nii viskaksite / tõukaksite oleksite Eesti meistrid jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

4kg kuul 11 meetrit.

Palli juba kirjutasin ammu ammu :D


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuuli ei tea aga palli rekord on 86m.

:)

 

Lol käisime kooliga mingi maakooli spordiväljakul spordipäeval ja seal viskasin ühe värava juurest teise juurde, see tegi täpselt 75m, tabasin veel teise värava posti :-) , (selle aasta rekord - vanust 14) :-)

 

hmm , palli viskasin 15 aastaselt 79 m

ja kuuli tõukamist mai mäletagi palju . :D

 

pall 77 ja kuul 13 4kg

15 olen..

 

Pallivise oli 12 aastaselt 58, kuulitõuge 8.30

 

pallivise oli 10 aastaselt 44 :D

Kuulitõuge ei tea :P

 

Palliviskes 92m. Tiplomil on 82 või 84 olemas, aga sellel võistlusel olid sektorid asetatud nii | |.

Esimene katse oli läinud nii 88m peale, teine siis 92m, aga mõlemad umbes 2 meetrit sektorist välja. Viimasel katsel läksin kindla peale.

 

*naeran*

 

Te teete nalja? Olete 14/15, viskate kuskil 80m keskmiselt. :wa:


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

:D mul sihuke tunne et see foorum on Eesi mitteametlike meistreid täis.. Iga teine on sihuke valetaja et anna otsad.. ajudeta kanad ostke mõistus või näidake diplom ette..

 

Mina hetkel 19 a ei heida ka oda üle 60 m nagu teie siin väidate.. ja kuuli viskan 6 kg peaaegu 12 m... ning palli viskasin eelmine aasta 73 m

 

Teema on siiski tehtud, et tee ausalt vastaks mitte ei valetaks..


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
3 aastat tagasi tuli palliviskega 43.

 

Lol valetad ka veits? hmm 3 aastat tagasi see oli siis 4. klass. siis viskasin mina mingi 34m ja olin klassi parim.

FAIL!!

( ta mu klassivend )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.