Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ÕPETUS: Aviansies, 400k-4M+ kasum iga trip.

Soovitatud postitused

VIP

mida perset.......irw:D see kasutaja minu käes:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Leitsite ikka hea teema kus spammida .

Ma ei mõtle K-Cobain , aga teisi .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

keegi kes siin pro k2iia seal aviansies on siis. oleks tore kui saaksite addida mind.. olen range tank ja ple kunagi seal k2ind. lugesin selle guide l2bi kui ootasin rohkem pilte =] 7/10

 

kui keegi on kogenud seal aviansies ja saab aidata, siis palun lisage mind msn: [email:3f49q2oq]edgarkivit@hotmail.com[/email:3f49q2oq] v6i runescape ingame: I_qlimx_I (kui addite ruunis siis saadke foorumis pm ka.. mul friend private only)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tahtsin mitu asja küsida.

kas range hoodiga ei või minna?

kas ma võin vahel bangas ära käia ja siis minna bossi tapma?

ja kas selline gear ei võiks olla (verac's skirt, fury, bandos boots, rune c bow, sara book, zammy vambs, sara range body, ranger hood, kooli kott)? natukene pikk sai loet elu :D


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

omg,,ma ei saa sealt Kohast alla kus paned selle nõri God WArs dongeun,hakkan minema siis tuleb mingi kiri ette " over here" midagi sellist oli:d See trolli quest ei ole lõpuni tehtud!:D

mingi Knight ütleb seda

 

sain koguaeg seal 1-seid sisse ja see võttis mu levelid alla:d mis ma tegema pean?

 

/// sain ise hakkama:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Super õpetus sain ka 70 range ja käin seal 10p!


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tahtsin mitu asja küsida.

kas range hoodiga ei või minna?

kas ma võin vahel bangas ära käia ja siis minna bossi tapma?

ja kas selline gear ei võiks olla (verac's skirt, fury, bandos boots, rune c bow, sara book, zammy vambs, sara range body, ranger hood, kooli kott)? natukene pikk sai loet elu :D

 

Kui sa lahkud GWDst läheb Kill Count 0


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Palju gear umbes kokku läheb .

Stats . deff 70 str 70 range 83 pray 53 ( palju umbes kiicount peaks tulema .)

 

Kui sul pappi vähe, siis d skirt, climb boots, zammy book/granite shield, armadyl pedant, archer helm, r cbow, black dhide body, sara chaps, black vambs/zammy vambs, broad/mith bolts. broadil vaja 55 slayer.

kui pappi normilt, siis torags helm, torags legs, zammy dhide body, saravambs, granite shield, addy bolts, climb boots (oleneb kas elvargs vms tehtud), armadyl pedant...kc'd niipalju,kui viitsid ja oleneb, palju sul bones to peaches kaasas on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sul pappi vähe, siis d skirt, climb boots, zammy book/granite shield, armadyl pedant, archer helm, r cbow, black dhide body, sara chaps, black vambs/zammy vambs, broad/mith bolts. broadil vaja 55 slayer.

kui pappi normilt, siis torags helm, torags legs, zammy dhide body, saravambs, granite shield, addy bolts, climb boots (oleneb kas elvargs vms tehtud), armadyl pedant...kc'd niipalju,kui viitsid ja oleneb, palju sul bones to peaches kaasas on.

 

Thx Musuuu :D

Ma hakkan siis minema , ,

Ma võtan umbes umbes 50o bones to peaches kaasa .

nendega peaks 1k kc tulema ära :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.