Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline blu

Õnnetused? Napilt pääsemised?

Soovitatud postitused

Külaline blu

Ise olen autoavarii üle elanud, olin roolis. Vanust oli kookoselt üle seitsme.

Ladaga pidime külapoodi minema, sain külavahel sõita ühe mehe süles.

Tahtsin hiljem veel, aga tookord olin täiesti üksi, teised reisjad olid ta***stmetel.

Tuli vastu buss ja õnnetus oligi kohal, keerasin rajalt välja ja otse puu suunas.

Kiirus polnud suur (50km/h), auto läks mahakandmisele, kõrvalistuja viidi haiglasse klaasikillud peas ja südamega olid samuti probleemid. ;/

Olen neli korda sõitnud joobes juhiga - on vedanud.

Peale ühte intsitenti sõitis sama juht kes eelmine kord roolis oli, ennast surnuks - ralliautoga vastu puud.

3-4 korda on olnud juhus kus olen rahuga teed ületanud, enda arust autot ei tulnud, aga tulid ja napilt pääsesin, see juhtub tavaliselt siis kui muusikat kuulates omas maailmas oled.

Kirvega olen ka endale sisse löönud, samuti vedas, et see nüri oli.

Juhuseid on veel, eks kui meelde tuleb räägin juurde.

 

Rääkige teie ka. :w:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olime siis sõpradega õhul väljas,siis tuli üks tuttav ,kes oli parajasti täis .

Tüüp läks ühe vanamehe aia peale närvi (Jumal teab miks?) , Võttis aia posti eest ära,virutas minema,aga seal olime meie,see aia post riivas õnneks ainult minu pead,sest suutsin nii palju pead alla panna. Oi kui oleks lennanud näkku :w:


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uhh , neid si*aks olnud . 80km/h auto katusel sõitnud külateel vms,okastraat läbi kõrva , nael läbi pöidla jms . Imestan et mitte ühtegi luumurdu pole olnud,isegi mitte mõra . Aga aega on veel,muidu autoga pole rohkem selliseid sõite olnud jne . Aa jah,ühekorra peaaegu üle katuse ka (a) .

 

EDIT// Tuli see ka meelde et eelmisel talvel , sai ikka suht palju autode taga lohisetud(auto taga kükitad vms , kui sõitma hakkab siis konksust kinni ja kükitad,suht äge :D:D) , siis kui ,,maha minna,, tahtsin(et nagu lasen konksust lahti,libisen natukese jne) ,, lasin konksust lahti,libisesin natukese,vastassuunast tuli auto vastu,ise ei olnud teeääre poole vms . Aga jah , sai manööverdatud ja vedas .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise tulin rollerig talvisel ajal poest, kiirust oli umbes 70 ?, igaljuhul sattusin jää peale, roller kaotas juhitavuse, kukkusin > libisesin paar meetrit teepeal rolleriga .... Vedas, et autosi ei tulnud, endal ei juhtunud midagi ( I so lucky lucky, I so lucky lucky), rolleril ka midagi suurt (parandus oli vist 2-3 tuhat), isale ütlesin, et aias kukkusin :D


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Isa ostis uue fishkarshi kirve ilgelt terav hakkasin pakku lõõma lõin pool tossu maha kuid jalg ei saand pihta luck.... isa ja vanaisa läksid merele hakkasime vennaga sõitma mina olin 9 tema oli 6 ja tagurdasin sõitsin mingi 5km-h otsa midagi ei juhtund .olin 5-ne valasin keeva kohvi käepeale kuna seal kannu küljes oli mängu hiir ja tõmbasin ja nii juhtuski . olin 11 olin ta***stuja autos oli 5 inimest autoks oli mingi saab vana lühikse taguosaga ja kiirus oli 140-150 km-h täpselt siis kui nägin et auto hakkab kraavi panema jõutsin turvavõõ klõps ära teha :S minu sõbral ta oli mu kõrval läks kase oks läbi auto õlga kuid oli lihashaav ja sai korda mul oli peapõrutus juhil läksid ribid ja jalaluu kõrvalistujal pea kilde täis.Õngekonks läbi mokka suur konks ,koer hammustas 2 mm puudu kõri arterist ma oleks kuttu kui onu poleks koera minema visand mu pealt koer oli armukade muidu kõrist rippus mingi ilge lattakas liha . viskasin sõbrale käärid jalga kogematta loopisime seina ja põrkas kuidagi :S lasin sõbrale õhupüssiga läbi sääremarja ise tahtis :S PÄRAST KÄIs HAIGLAS.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Luumurde siiamaani 8, vanust kah juba 15 ja pool :D

 

Kõige hullem murd on olnud lahtine reieluu murd...(lumelaud)

See kevad sa rangluu pooleks kukutud...(lumelaud)

 

Marrastusi jms on lugemata kordades olnud, autoõnnetuses pole ise osalenud .

 

Sõitsin rattaga koju koolist, maantee peal, hakkasin suure kiiruse pealt kodu sissesõidutee peale keerama, kui keerasin juba siis vaatasin selja taga sõitis buss mingi 30 cm kauguselt mööda(siis kui juba keset teed olin), kerge hirm oli nahas :D

 

Vanaema juures grillisin, panin põlemise ajal süütevedelikku, et ikka kenam leek oleks, leek tõmbas pudelisse käis nagu torusiilipauk, aga õnneks lendas aind kork ära, käsi sai kah põletushaavi veic . (Y)

 

Rulaga sõitsin suurest mäest alla, otepää juures, mingi 40km/h oli sees rula hakkas all vibama, õnneks hüppasin kraavi, mitte ei kukkunud asfalti peale, rula pidin kah tükk aega kraavist otsima :D

 

Koolis hüppasin peatrepist saltoga alla, natukene liiga palju keerlesin ja maandusin varvastele, 2 varbaluud puru :D

 

Väiksena kukusin lava pealt saunas alla, rangluu :P

 

Lumelauaga tahtsin 2 aastat tagasi üle kuuse hüpata, ca. 5m kuusk, natukene valearvestus ja kuuselatv saabus oodatust kiiremini, "maandudes" kukkusin küünarnukile, siiamaani ei lähe täitsa sirgeks, liigesest läks välja, aga see oli vist viga, et lasta sõbral kohapeal sirgeks tõmmata :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lifelines Sul Päris Head :D Kondid Ka Nõrgad ? Ilma Naljata ....


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Joon piima & soon täisväärtuslikku toitu ja murdnud pole mind veel ei lumelaud ei autoõnnetus ,kõik kondid terved olnud .

Muidu üks ullem mats on olnud , rattaga vastasuunavööndis autole sisse. Aga õnneks polnud kiirused suured ca.50 km/h ja asi piirdus vaid marrastusega ja pmst. pooleks lennanud rattaga.(auto esiklaas ja kapott ka muidugi)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lifelines Sul Päris Head :D Kondid Ka Nõrgad ? Ilma Naljata ....

Ma lihtalt koondise sõitja, hüpped on päris suured maailmatasemel :P

 

2 päeva enne juunioride MM-i Itaalias olin treeninglaagris Austrias, murdsin rangluu, ilm oli ilus :), lihtsalt üks vale liigutus ja head aega MM .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mul kehka õpsi laps oli mingi eesti parim oma ealiste laskesuusataja ja peaga vastu puud ja kuttu mingi 2 aastat tagasi keegi kuulnud?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma vaatan et teil siin oma vanuse ko0hta nii mehised jutud kohe ja nii ..

aga endaga pole midagi erilist olnud, 2 korda aibnult haiglas, maoloputustel, ( mõlemad korrad öeldi emale et ongi läbi, aeg kirstuy ostma minna )

 

siis kunagi ammu ammu lasin kukerpallitades mäest alla ( migni 10 olin siis lol ) ja üle kännu tõmbas hüppesse, ja siis otse terava kiva otsa, mis pärast mu selja seest välja võeti,

 

ja no siis kui ma mootorrattaga järve sillalt sõitsin polnud ka tore, kuna jalg jäi kuskilegi kinni, ja elu käis juba silmadeeest läbi, aga thx god, mul tuli saabas jalast :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rattaga hakkasin ületee sõitma auto tuli just sõitis tagurattasse sisse lendasin peaga vastu maad räige arm on sellest saadik .

Lollitasime sõbra juures niisama , hüppasine kuuri katuselt alla hüppasin betooni peale jalaluu läks , niimoodi,et kont oli peaaegu nahast väljas .

Vanaema juures hüppasin väiksena üle kraavi , kukkusin kraavi jalast tuli tükk välja ,karjusin Vanaema too plaastrit ise nutsin :D

Pärast olin ca 2 nädalat diivanil pikali kuna jalg oli paistes :D

Aa oleks peaaegu ära unustanud ,sugulane tõi oma trikiratta meile ,ise läks tagasi kodu ,ma üritasin min***d hüpekaid teha panin mingi 3 kartuli kasti üksteiste peale hakkasin hüppama ja esiratas tuli alt ära ,kuna poldid olid lahti , kukkusin küünarnuki peale ja luu läks .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olin 7a , ronisime klassiga mingi kivi peale:D. Siis ei tahtnud mingit poissi ülesse lasta.Kivi oli mingi 2,5m pikk. Hakkasin teda käega tõrjuma, et ta ülesse ei saaks. Aga oh teda lolli, see tõmbas mu käest alla, nii , et ma peaga maha kukkusin. Silme eest must. Ärkasin kiirabi autos. Siis oli ilge mällar, küsisin isa käest min***d imelikke küsimusi. Näiteks: Mis muga juhtus, Kuhu ma minema pidin (pidime klassiekskursioonile minema), kuhu me läheme jne...

Kui koju jõudsin siis viskasin voodisse ja mingi 8h sleep.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul pole eriti midagi juhtunud, nael läbi jala läinud ainult ja mingi rattaga väiksena kukkudes, vaatasin et väike hüpe, aga jamh, päris sügav auk oli .. :D - jäin terveks :D


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Luumurde ega mõrasi pole olnud.

Suurim õnnetus : Lasteaias , turnisin puu otsas . Aga puu juures oli 1väike känd terava otsaga , kukkusin pähe selle endale . Täpselt otsaette , siiamaani arm -.-


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hr .Souly meil 3-silmaga xD


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lifelines ära aja ****a.. siis oleks ikka kuskil kirjutatud kh midagi, et juunoridele sõitev lumelaudur murids midagi vms..

 

Bullshittt~! noob

Tahad proof ?

 

Loe seda esimest teksti :)

 

http://swb.ee/Lumi/Galerii/galleryId,37875;

Pls don't Bs me any more :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.