Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Eesti otsib superstaari.

Soovitatud postitused

Ma olen Kristiinaga koos ühe tuttava sünnal käind aga mulle ta küll erilist muljet ei jätnud , tavaline koolitüdruk .

 

Kristiina oskab laulda küll aga nii noorelt ei ole ta hääl veel välja kujunenud.

Arno laulu valik on nagu elu hea . Aga viimane saade oli natuke kahtlane .

Jana laulab sitaks hästi ja duett Cram'iga oli super !

 

Ise pooldan pigem Jana't ja kui ta hakkaks sellist stiili laulma nagu selle saate duetis siis ma ostaks ta plaadi küll .

Pohhui see , et ta on pooleldi venelane . See ei tähenda ju seda , et ta ei võiks superstaar olla. Anne Veski on ju venemaal nn. "superstaar" või ei ole ?


Valmistan Tanki !

Red503.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mu isiklik arvamus on et eestlased ei oska yltse laulda:D, ja sellepärast ongi see eesti otsib ahvipaari et leida mõni kes oskab, siia maani on kõik ebaõnnestunud

 

Eestlased ja ei oska laulda? :s

Ha-HA-HA-HA

 

//sorry i pannud kolme esimest sõna tähele:

"Mu isiklik arvamus"


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ärge pead norgu laske, eks see kristiina võetakse kohe kuskile bändi. Pealegi lubas ta ise ka veel muusikaga edasi tegeleda, niiet superstaarid on seal kõik :D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hehh Eliis oli nüüd küll ilusam kui Kristiina:D:D

Jana on mäekõrguselt üle teistest ja ta võidab arvatavasti.

Ta oskab küll laulda, kuid ta isiksus on suht mõttetu ja välimus ka.

Arno on ainult Rannapi lemmik nagu Taavigi oli...ja Arno on liiga vana ka minuarust.

See aasta on täiesti mõttetud inimesed saand superfinaali, võtame võrdluseks eelmise

aasta, keegi ei teadnud kes võidab, sest mõlemad lauljad olid super nii välimuselt kui lauluhäälelt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kõikidele Kristiina huvilistele:

http://www.zshare.net/download/1297149943a5ec13/

Kõik tema esitatud lood siis siin,

ning duett Lauri Saatpaluga on siin :

http://www.youtube.com/watch?v=xeihf5emvnQ

Kui tahate duetti ka mp3 või kuhugi siis siit: http://www.zshare.net/download/12944360e8fff856/


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tegelikult on nii, et piperal ei oska laulda,

ta oskab, kuid tema ning tolle venelase laulmist vüreldes..

sorri, aga se oleks sama, mis mina lähen enimemiga MC battelile.

ja see, et too venelane venelane on, pole tema süü, aga no, tal on eesti kodakonsus olemas, niiet whogivewsashit ? ta on ikkagi eestlane :D

 

PS ! piperalil on kõverad jalad :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Näe,poiss see ple mingi kuradi iludusvõistlus seal,minumeelest proovitakse selgitada parim laulja? Just see teile kohale ei jõuagi :D

 

Parimat lauljat otsitakse saates "Kaks takti ette". Siin otsitakse inimest, kellel on "staarilikud" omadused ja oskab veel laulda ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

jah täpselt,. ja staariks kristiina ei kõlba lihtsalt.

tal võib olla kõtkestav emopiiga soeng, millega ta võrgutab 12 aastasi fänne, aga kui vaadata reaalse kõlje pealt, pole temas staari, tema liikumine laval on null, ta ei taju ise ka mida teeb, tal pole oma stiiligi, samas kui vaadata jana viimast esitust, oli se nii võimas, et ihukarvad tõusid püsti, niiet jah, gl kristina või kes iganes ta poleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.