Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Bh Kill

Soovitatud postitused

VIP

Kusjuures minuarust on see väga hea drop !

8p !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
IRW!!!

No tegelt ka...

Ela oma elu ja pole vaja mingit 100k killi toppida siia...

Pole üldse vaja min***d kille siia toppida.:D

 

See on rate alafoorum, miks mitte postitada?

Vormistas pealkirja ka korralikult.

 

7p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
hea kill aga kui parem oleks kill bronze full :D

 

Issand blader naljamees ma ei saa no,

 

Muidu normal jah, 7p


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Norm.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui sa selle killi jaoks eraldi teema tegid..

Siis mis mina peaks tegema 70M killi jaoks ?

Panen esilehele suurelt avaleheks ?:D

Teema ilmselgelt mõttetu, aga no, kuna ta rate teema all siis hindame kahega.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

3p . minujaoks normaalne , aga olen näinud kõvasti paremaid kille :D

Aga Middleman , ta oli ju f2p's.

Blader sina ime võmpa !


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma olin küll ülihäppy, kui runescape classicu ajal full rune kille tegin.. see oli ikka päris kõva sõna :D tegin full rune killi ära siis logisin välja ja jooksin käbe sõbrapoole..

 

aga olen ka siuke lakker olnud et rsc ajal, tapsin ühe full runes mehe ära kellel oli 117k bronze arrowseid kotis.. mis oli ~1,7milli.. rsc polnud min***d addy ja rune arroweid..

+ teamis oli siuke mees nagu Blink Blink.. üks rsc ajal kuulsamaid rune puresi..

bljaa.. mäletan neid aegu kui phatis oli 5~16milli :D purple party hat oli k6ige kallim 15~16milli.. blue 12milli, green 11 milli white 7milli red 5milli..

Kas keegi sellest ajast ka rs mänginud, kui rsc hackiti sisse ja maha visati party hatte? üks eestlane sai mingi 4 party hatti.. müüsin foorumis 14milliga phatid maha ja ostis turult 1-2milliga uued.. teenis mingi 50milli.. need võivad praegu kyll väiksed summad olla.. aga siis oli mängijaid ka ainult 30k nädalavahetusel oli mingi 60k vist.. v6i oli isegi 100k

 

Asjad olid kah odavamad...

 

 

ehk kaldusin teemast veits mõõda :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ma olin küll ülihäppy, kui runescape classicu ajal full rune kille tegin.. see oli ikka päris kõva sõna :D tegin full rune killi ära siis logisin välja ja jooksin käbe sõbrapoole..

 

aga olen ka siuke lakker olnud et rsc ajal, tapsin ühe full runes mehe ära kellel oli 117k bronze arrowseid kotis.. mis oli ~1,7milli.. rsc polnud min***d addy ja rune arroweid..

+ teamis oli siuke mees nagu Blink Blink.. üks rsc ajal kuulsamaid rune puresi..

bljaa.. mäletan neid aegu kui phatis oli 5~16milli :D purple party hat oli k6ige kallim 15~16milli.. blue 12milli, green 11 milli white 7milli red 5milli..

Kas keegi sellest ajast ka rs mänginud, kui rsc hackiti sisse ja maha visati party hatte? üks eestlane sai mingi 4 party hatti.. müüsin foorumis 14milliga phatid maha ja ostis turult 1-2milliga uued.. teenis mingi 50milli.. need võivad praegu kyll väiksed summad olla.. aga siis oli mängijaid ka ainult 30k nädalavahetusel oli mingi 60k vist.. v6i oli isegi 100k

 

Asjad olid kah odavamad...

 

 

ehk kaldusin teemast veits mõõda :D

 

Suht huvitav oli lugeda ...Ise kahjuks rsc ajal rsi ei mängind.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.