Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ETTEPANEK: Rs2eesti oma priva server.

Soovitatud postitused

VIP

Ma ei usu et 30 inimest paneks 500.- !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no siis 60 inimest 250 :)

 

aga muide,

 

serveri hind on allapoole kukkunud, kui mina ostsin, oli 11k , nüüd vaid 9.5k, milline kergendus, eks ? :)

 

http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=ARVUTID&IC=9930&ItemID=9930-1010

 

uurige siit täpsemalt andmeid jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
no siis 60 inimest 250 :)

 

aga muide,

 

serveri hind on allapoole kukkunud, kui mina ostsin, oli 11k , nüüd vaid 9.5k, milline kergendus, eks ? :)

 

http://www.ordi.ee/EPood/Product.aspx?MC=ARVUTID&IC=9930&ItemID=9930-1010

 

uurige siit täpsemalt andmeid jne.

 

Võimas !

60 inimest , sellest ei tuleks midagi välja !

Kõik need 60 inimest tahaksid modid olla !

60 inimest on ikkagi liiga palju , isegi 30 on palju !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Asjal oleks mõte, kui keegi, kes tõesti tahab teha serverit , läheks suvel tööle vms ?

ja ostaks omale serveri, ning, kui tal õnnestub teha hea server, oleks ta kuu / kahega raudselt kasumis, sest nagu me kõik teame, suured kulutused privaat serveritele hakkavad kasu tooma, kui oskad nendega ringi käia.

 

Näiteks teha PUS ( power up store )

P2P

jne.

 

aga jah .. ma ei tea kuidas se tuleb lastel välja :)

ise joksutan juba kolmandat kuud KO serverit, ning olen saanud tagasi raha, mille panin serverile alla + saan iga kuised maksud ( elekter + nett )

ning jääb isegi " kommi-raha " :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Private mõte ongi et saaks p2p asju tasuta kanda...

Ja see pus oleks mõtetu vms...

Need kellel irlis rohkem raha need on ka mängus paremad !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Iga mängu põhimõte ongi selline, ning kui sa jagaksid majandusest midagi , ei väidaks sa, et se on mõttettu, kuna kuskilt peab ju sulle sisse kaa midagi tulema :)

ja private server ei tähenda kohe teps mitte, et pead saama kiiresti leveleid / häid asju,

 

private serveri idee on selles, et see on sinu server, sa teed seal mis tahad.

võid teha xü rate 40x suuremaks kui real rs, või 40x suuremaks, kõik on sinu teha.

 

ja muide, paadunud gamerid eelistavad " kerge xp, raske asju saada " mod'e.

 

JA PUS'i kohta niipalju, et sealt saad osta omale ntks migni hea rüü / püssi migni oletame et 2 - 5 USDI eest, ja seda saab ka ingame, KUID peab nägema ränka vaeva, ja siis laisemad inimesed lihtsalt ostavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

offtopic, idozer anna ko privaat servu leht, tahaks v2ga m2ngida eesti ko serveris

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.