Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

The old nite runescape legend.

Soovitatud postitused

VIP
Okey, seda ei tea keegi täpselt mis temast sai!!

 

Mina arvan, et vend lihtsalt sai aru mida ta elult tegelikult saada tahab! Ja lõpetas mängimise 21 x 99 = 2079 tema praegune total level 2081, igavusest on paar levelit juurde teinud, aja surnuks löömiseks :D. Niiet igal ühel omad arvamused. Ja "youtube" videose pole mõtet eriti kindlaks jääda vms??...

 

levelid tulid tal 2079->2081 tänu sellele

et vahepeal on kaks uut skilli tulnud ju lol!

Hunter, Summoning.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

aww ei hea teema mida arutada... sellest on pool aastat või rohkem möödas ja siis sa tuled selle teemaga lagedale:D ei ausalt noh suri siis suri ... pole eriti meie asi kes oli kust tuli ja kuhu läks , sest olgem ausad ega me temast eriti midagi ei tea !!! ja ei saa ka teada! oleks siis mingi eestlane saaks veel aru!!! eestis on omal ka kõvemaid vendi olnud kui tema!!! nii ,et no point sellel teemal ma arvan!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta suri minuarust rohkem kui pool aastat tagasi, päris palju rohkem kohe. -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
aww ei hea teema mida arutada... sellest on pool aastat või rohkem möödas ja siis sa tuled selle teemaga lagedale:D ei ausalt noh suri siis suri ... pole eriti meie asi kes oli kust tuli ja kuhu läks , sest olgem ausad ega me temast eriti midagi ei tea !!! ja ei saa ka teada! oleks siis mingi eestlane saaks veel aru!!! eestis on omal ka kõvemaid vendi olnud kui tema!!! nii ,et no point sellel teemal ma arvan!!!

 

Kui sa runescape classicut pole mänginud siis tõmba ****** :t:

Runescape classicus oli ta väga sõbralik ja rääkis kõigiga ning lisas neid ja oli kogu aeg topis.

Ja sina ütled , et suva , kui sa inimest ei tea siis ära paugu ka.


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kuule sitaratas... sa ära tule rääkima kui ei tea ... ma mängisin rscd ja mängin hetkel ka!!! ja äkki sa enam ei ela minevikus? su viimased teemad on kõik minevikust kuskil kuradi aasta aega tagasi toimunud asjadest!!!! for **** saa üle juba!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Püksis sul sitaneratas. Sina siin ei tea kuradi dibiil.

Rip ur self scammer.


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

osta eluu

scammer ma olen ka siit 2006 aastast saadik aga teine kasutaja pass ununend kui see teema ei meeldi ära vaata and by the way rip ur self


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi ei küsinud Sinu arvamust selle teema mõtte kohta.

The old nite oli Runescape "legend" (pealkirjast lähtudes) ja

vb Runescape mängijad lihtsalt mälestavad teda vms.


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.