Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Piinlikumad hetked :)

Soovitatud postitused

VIP

Teré, :) Mõtlesin, et võiks siis sellise teema teha. Postitage siia oma elu piinlikumad hetked :)

//Päevas mitte üle 2 posti teha !


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei tea mul oli sünnipäev ja siis oli üks eit kes mulle suht meeldib ja mul oli ****aks kiire...

Ja tuli vastu kallistas ma ütlesin äitäh ja jooksin edasi selle asemele et ära kuulata kas ta üldse õnne soovis;) siis pärast oli nii mark, et njh ja siis tema sünnipäeval tegi kalli ütles äotäh ja ma ütlesin "sulle ka" naistega läheb ****** vms...=)


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

siis kui ma olin v2ikse vennaga j2rvel ( ise olin mingi 7 ta 3) onju ma l2ksin parvega niisama s6itma, 2kki tuleb sitah2da . ei tahnt p66sasse ka minna 2kki uss hammustab vms . eniveis , ma ****usin suht suure kangi j2rve siis ise lasin parvega minema sealt kohast . :D p2rast t6usis see junn veepeale venna juurde ma naersin end herneks , kutt ehmatas nii sita jahedaks :D siis vanemad kysisid et mida asja ? ma eitasin , ytlesin et ahven lasi :D xd :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Kui ma viieselt maal naabrimehe Ladaga vastu puud sõitsin, auto läks mahakandmisele, siiamaani ei taha nende inimeste nägu näha kes olid autos / kelle auto see oli :D

1 kõrvalistuja viidi klaasikillud peas haiglasse.

 

Kindlasti on veel aga esimese raksuga ei tule meelde kohe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mul oli niiet, olime mingi 3 klassis. Siis koolis tehti nagu konverents (klassis). Siis rääkisime seal ja korraks tekkis vaikus ja kui ma hakkasin kõva häälega teemat arendama tuli mõnus pauk peeru :D


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellest on küll piinlik rääkida kuid arvatavasti on seda kellegagi veel juhtunud kunagi esimeses klassis olid mul vinged teksad ja oli klassiõhtu mul olid esimest korda nööpidega tekasad ja panin 150km/h vetsu ja täitsa ****is ei saanud nööpe lahti mingi pool põiest tuli pükste peale;) aga nojah sellest on tubli 8 aastat möödas ja see on vist paljudel ära ununenud.

 

Ja siis peer, see ei juhtunud minul endal aga oli 3. 4. klass oli tasemetöö või midagi sellist ja klassivend pani siukse kärtsu peeru maha nii et terve klass kõrses;)

 

Neid lugusid mis mul on juhtunud on ****aks aga nojah....


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma enam-vähem tean mida öelda ja viisakuse piires ka asju teha, kuid midagi on kindlasti juhtunud.

Pole piinlik, aga süümekad on.:D

Eelmine, vb üle-eelmine aasta kui klassiõhtu oli ja see läbi sai, siis läksin tüdrukuga Kolga vahele jalutama.

Lubasin ühe venna koju viia ja see tolknes kaasas.

Ta tahtis koju minna, siis ma kutsusin isa järgi ja lasin ta koju viia, ise jäin sinna ja isa ajas, et ta 2 korda ei sõida jne.

Lõpuks sain ta nõusse ja ta viis selle tondi koju.

Umb 30 minuti pärast kutsusin ta endale ka järgi ja sain valusalt mölada..

See Kolga ja Loksa vahe on tsirka 16km.

Isa elab Loksal ja ma olin Kolgas.

Lõpuks ta sõitis, siis mingi 65km kindlasti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

10 olin siis luurasime s6braga mingis parklas mingied vendi ( suuri ).Nad olid autodega me arvasime, et nad mingi hull gängstad :D Hakkasime ära minema...vaatasime taha, 2 venda jooksevad meie juurde ( suured ).Ma hakkasin karjuma : APPI APPI AIDAKE !!! :D jooksime elueest...Tglt need kes jooksid tagant need olid hoopis jooksjad kes trenni tegid mitte need gängsterid :D Vennad ytlesid tra sa lõugad :D


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.