Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

V:Main 91 str, 94 mage - fire cape - 182 qp.

Soovitatud postitused

Runescape nimi:Hollaatmeh

Levelite pilt:~~

Questide pilt:~~

Panga pilt:~~

No bank pin pilt/no recovers pilt:asdtatcu4.png

Mingi lisa info kasutaja kohta:Kasutaja on olnud minu oma umbes 2 aastat, mänginud ~~6 kuud kuna kooli ajal ei mängi ja quitin tihti :D.Kasutajal on ka tehtud Lunar dip. ja dream mentor.

Hind päris rahas:-

Hind rune rahas:-

Hind rate solides:-

Kontakt (tel number/email/msn):heiks007@hotmail.com

 

 

Vahetaks siis pure vastu, eelistan tank ranget 95+ range 88+ def.Questidest võiks olla recipe of disaster 8nda osani ära tehtud olla.Arvestades, et minu kasutajaga saab kaasa fire cape ja torso, siis peaks teise kasutaja pank olema ka mõõduväärt tasa tegema nii neid kui leveleid. Lisage msni kui on mingi pakkumine, loodetavasti jõuame kokkuleppele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
tank range lvl 78 range 84 def 53 hp 74 :)

 

Natuke väheks jääb skillide poolest kui sul juhuslikult panka ei ole millest tuleks oma 25k chinne välja.

 

aga kõik pakkumised on teretulnud, pakkuge aga edasi.

 

Ärge magage maha head võimalust väikseks vahelduseks !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidas on , siis minu pakkumisega? :)

 

Ei soovita kindlasti!!! Sain scammi sellega, aga mul muidugi proofi ei ole, sest ma sain mängida selle kasutajaga umbes kuu aega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei soovita kindlasti!!! Sain scammi sellega, aga mul muidugi proofi ei ole, sest ma sain mängida selle kasutajaga umbes kuu aega.

 

Ilma tõenditeta ei hakka ma kedagi süüdistama ja ta kasutaja ei paku mulle eritilist pinget kah, niiet pole vaja muretseda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.