Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Tankranger, range 95, + bank !

Soovitatud postitused

VIP

ma m6tlen selle yle ja annan reedel laupäev teada


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

400 naq lubasid.

 

tegid min***d queste ka ära ?


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma vahetaks enda 106/107 cmb kasutaja vastu, pangas on fire cape, torso ja mingi ~~250k väärtuses asju.Str 91, mage 94, def 80, att 82, pray 70, rc 64.Recoverid ja bank pin maas.182 qp, recipe of disaster tehtud, lunar dip. ja dream mentor ka tehtud.

lol...esimene post kohe siuke??

scammer ma arvan ;P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hallooo, kasutaja on täitsa kena ja kuna mul oli sünnipäev siis nüüd olen rahaboss. Tänu sellele pakuksin isegi kasutaja eest 500.- välja aga ainus mure on selles, et sul pole recovereid peal... mis tähendab, et sa tead 3 esimest parooli, ja kuidagi kahtlane on nii osta :( nagu võib haledalt pikki tilli saada .. muidu tahaksin osta küll.

 

*Paku mõni hea varjant välja, kuidas tehingut läbi viia....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sorry for spam, aga acce müüaksegi ilma reccideta.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.