Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

JS Revolotion[Parim Rs Private]+[PILDID]

Soovitatud postitused

VIP

Alusta mininguga, Kirjuta ::Switch ja otsi selline tele naq forgotten mines


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

siis nolad 99 ära , siis mine peacfully valley ja osta nõelasid hästi palju ja hard leathereid ja hakka neid tegema, kui 43 siis tee green dhidesid ja myyd general shopi , nii saadgi raha

Treenimine :

kirjuta :: switch ja sul on vaja tavalisi spelle. sealt otsi training, saadud raha eest osta omale armor, kirjuta ::food ja mine treenima

 

NB: kui kuhugi tahad minna siis kõik käib telede pealt. ruune pole selleks vaja aga jh,!

 

Mul 2.5m cash, craft poleks kiirem ? :)

Alustad mininguga ja siis edasi craft


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kas keegi teab mis nuss mu windowsiga on?????(vabandust väljendi pärast) aga tegelikult ära tüütab juba ***** nohh!!!mitte sittagi ei saa selle kuradi käruga ****** teha...

sellise junni lõi ntx ette kui üritasin uuemat javat tõmmata...

vvvvvvvqz5.png

vvvvvvvqz5.6f3c59e5a9.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kahjuks sellele ei oska vastata

 

Noh, pured, kes mind yletab on super ,

mul on hetkel kc 130, def 1

ära lasknud juba 2,5K arroweid, ranged 72-85 teinud juba ja teen kc 200 ära, kui valmis panen rewardi yles.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seal peab olema sitaz faile


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma ei tea ma olen kyll sees


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kas keegi teab mis nuss mu windowsiga on?????(vabandust väljendi pärast) aga tegelikult ära tüütab juba ***** nohh!!!mitte sittagi ei saa selle kuradi käruga ****** teha...

sellise junni lõi ntx ette kui üritasin uuemat javat tõmmata...

vvvvvvvqz5.png

vvvvvvvqz5.6f3c59e5a9.jpg

 

Tohohhh , mul oli teistel asjadel kah sama asi .

Põhjus on mingi arvuti register on *****s , suht raske korda teha viirus nussib registrit sul .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ohh sa juudas:D tänud.aga keegi oskab soovitada mida sellega peale hakata?ja rääkige nii et ma aru kah saaks sel juhul sest kui te hakkate imelikke dermineid kasutama siis jahm...ühest silmast sisse ja teisest välja tagasi ja kokkuvõttes ei saa midagi aru:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kui arffi back saan siis proovin kaa ´korra ära.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.