Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

  Soovitatud postitused

  Postitas (muudetud)

  b_560_95_1.png


  Server on loodud eelkõige täiskasvanutele mänguhuvilistele, kes soovivad oma pisukest mänguaega sisustada kvaliteetselt omataoliste seltsis, mitte nonnerite tähelepanuvajadusi rahuldades.

  Serveri seadistused

  • Serverisse pääseb vaid Steamiga.
  • Friendly fire on sisselülitatud.
  • VIP'iks ega adminiks ega muuks taoliseks osta ei saa.
  • Iga map kestab 20 minutit kui admin ei otsusta teisiti.

  Serveri reeglid

  • Tiimikaaslaste sihilik vigastamine (griefing) on keelatud ja karistatav kuni 24h pikkuse banniga.
  • Vandumine on rangelt lubatud ja mitte ühelgi adminil pole õigust kellegi sõnavabadust piirata. Üleliigse rõvetsemisega teeb iga inimene enda maine täis ja see olgu igaühe enda otsustada, missugust mainet ta endale soovib.
  • Serveri administratsioon ei vastuta mängijate väljaöeldud sõnade ega nende mõju eest.
  • Õiguste (admini vms) lunimisega kindlustad, et sa ei saa neid mitte kunagi.
  • Serveri administratsioon jätab endale õiguse reeglite nimekirja täiendada igal ajahetkel sellest ette teatamata.

  Maplist

  • de_cbblede_aztecde_infernode_miragede_tuscande_dustde_trainde_dust2de_dust2_longde_hellde_stormde_torn/ametliku maplisti lõpp/
  • Adminid saavad soovi korral valida veel terve portsu (ca 50) mapi seast, et tuua mängudesse vaheldust või lihtsalt funnimiseks.

  Kui mõni tiim soovib harjutamiseks (5v5) pinda, siis võtke minuga läbi minu Favali profiili ühendust ja organiseerime, pole probleemi.

  Muudetud liikme Ekuks'i poolt

  Jaga seda postitust


  Postituse link
  Share on other sites
  Author of the topic Postitas (muudetud)

  Esimese päeva kokkuvõte

  Idee on juba mõnda aega peas mõlkunud ning täna hommikul sai see siis viimaks ometi käsile võetud ja realiseeritud.

  Aina rohkem näib, et on tekkinud nõudlus serveri järele, kus ei ole nonnereid ega kriiskavaid teismelisi, kes csi asemel solvamismänge armastavad mängida või neid, kes ennast telefoniga adminiks tellivad ning seejärel kukuvad bannima kõiki, kes nendest paremini lasta oskavad.

  Sellise nõudluse olemasolu on tänane päev ka kinnitanud.
  xAbcb9O.jpg

  Kui esimesed confid said paika pisut enne kella 17, pärast mida ma ise välja läksin, siis umbes kella 21 paiku tagasi jõudes avastasin, et serveris on vahepeal ~5 inimest mängimas käinud. Nüüdseks on see arv veelgi kasvanud, kokku on tuttuues serveris ca 7 tunni jooksul peale minu mängimas käinud 12 inimest, kelle tagasiside läbiv noot on olnud äärmiselt positiivne: muuhulgas on öeldud, et nii hea recoiliga on lausa harjumatu mängida ja teistest serveritest on taolist stabiilsust keeruline leida.

  Kui nii jätkub, siis varsti tuleb admintiimi suurendama hakata - seetõttu palun kõigil huvilistel, kes mängivad tihti ja kes soovivad serveris korda hoida, saata vastavasisuline kiri mulle Faval.ue privaatsõnumitesse.

  Samuti olen avatud kõiksugustele ideedele ja soovitustele: näiteks sai tänu mängijate tagasisidele täna otsustatud maplisti lisada cs_sauna ning lubada tiimide automaatne tasakaalustamine, mille ma olin varem sihilikult ära keelanud.
  Kui keegi arvab, et kuidagi saaks mängu kõigi jaoks mugavamaks ja põnevamaks teha, siis andke kindlasti teada, küll aga tasub meeles pidada, et mul ei ole soovi tuua sisse uuendusi, mis muudaksid serveri oldschool natuuri (/me commandid, VIP staatused jms) ning samuti ei hakka admini õigused jõudma mängijateni ühelgi muul moel kui läbi minu käe.

  Parimat!

  Muudetud liikme Ekuks'i poolt

  Jaga seda postitust


  Postituse link
  Share on other sites

  Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

  Kommenteerimiseks peate olema liige

  Loo konto

  Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

  Loo uus konto

  Logi sisse

  On juba konto? Logi sisse siit.

  Logi sisse nüüd

  ×
  ×
  • Loo uus...

  Oluline informatsioon

  Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.