Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Main kasutaja

9 päeva member.

1 bond

Vara paari milli väärtuses vähemalt.

Combat 30

ATT 25

STR 30

DEF 20

HITPOINTS 26

Prayer 8

Crafting 40

Smithing 63

Fletch 60

Woodcut 62

Mining 35

Firemaking 17

Fishing 15

Cooking 37

Thieving 5

Agility 21

TOTAL LEVEL 472

QP 10 ( Üks member Dwarf Cannon )

 

Lisan jooksvalt, kui arendan kasutajat.

Hind:

20-30

 

Tehingu viis:

SWED ; LHV ; SEB

 

Sinu andmed:

Nimi: Kristo

Maakond: Harjumaakond

Linn: Tallinn

E-mail: kristoru@gmail.com

Skype: kristo.ruuto

Muudetud liikme Cppu123'i poolt
Uuendusd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Teen pakkumise 100k ruunis ega see väga rohkem väärt pole (statside poolest):lol:

Vormista oma teema ära http://www.vahvel.net/showthread.php?165018-MIKS-ON-MINU-TEEMA-LUKUS-K%C3%B5igil-lugeda%21-ETIKETT%21


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Naljamees, 4 ja pool nädalat veel member, see on oma 10 euri väärt.

Seega ootan pakkumisi, vormistasin teemat.

Ise oled paras naljamees ja loodad saada 20-30€ mille eest ? Esiteks see on 1-2paeva vaev need statsid ära teha. + member 4 ja pool nädalat ehk 8-9m ruunis. :lol: Heal juhul saad memberi raha tagasi kui sedagi.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kloun oled w ???? sa oled täis noob kui sa mingi kuu aega seda acci tegid ära võrdle teisi endaga lõpeta see iba ajamine selle konto teeb pmst paari tunniga vb wc-ga läheb tsipa kauem kuid ära soni et seda acci pole võimalik 2 - 3 päevaga valmis teha.

 

kaua sa seda acci tegid kui küsida tohib ?

Muudetud liikme $ten'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Paar kolm nädalat olen vaikselt teinud seda. Ühtegi BOT-i kasutanud pole. Kuna mul töö ja eraelu. Paar tundi päevas tavaliselt. Näeb kuskilt alt palju mul reaalseid mängutunde on?

 

mine lumby seal hans nimeline mehike liigub ümber lumby maja kui temaga räägid siis näitab mitu päeva vana acc on. mängu tunde eraldi vist ei ole võimalik kuskilt vaadata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kloun oled w ???? Sa oled täis noob kui sa mingi kuu aega seda acci tegid ära võrdle teisi endaga lõpeta see iba ajamine selle konto teeb pmst paari tunniga vb wc-ga läheb tsipa kauem kuid ära soni et seda acci pole võimalik 2 - 3 päevaga valmis teha.

 

Kaua sa seda acci tegid kui küsida tohib ?

 

l o l

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

gl, sa ei saa elusees 20-30 euri sellise kasutaja eest. Puresi millel on att 60 str 80+ range 80+ mage 80+ myyakse juba mingi 20-30ega, ja sa myyd sellist risu sellise hinnaga. tule enda mullist välja. sellist sitta ei osta keegi :) maine mingi 1600+ total myyakse 30 euriga juba

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.