Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Zulrah script

Soovitatud postitused

Kuna puutun kokku igapäevaselt macrodega, ja siis oli endal raskusi 6 way switche teha ja samal ajal prayereid muuta zulrat tappes, siis kirjutasin endale sellise macro:

 

Töötab umbes samalaadselt nagu iga AHK aga asi on ikkagi macro script based.

 

Kuidas siis täpselt asi välja näeb?

Olen valmis kirjutanud scripti 2 hotkeyd:

esimene hotkey - paneb peale protect range prayeri ja magic bonus prayeri ja siis teeb 6way gear switchi

teine hotkey - paneb peale protect magic prayeri ja ja boonus range prayeri ja siis teeb 6way gear switchi

 

Kõik klikid on täpsed aga sellegi poolest muutuvad natuke positsiooni poolest, et ei tekiks igaks juhiks mingit bani juhust.

 

Ärge saage asjast valesti aru ainult, script ei tapa zulrat ja ei liigu ja ei ründa ise, lihtsalt kuna ma ise olen niivõrd slow klikker ei suuda nii kiirelt adjustida siis kirjutasin selle asja põhimõtteliselt vaid endale. Võin kinnitada, et teeb elu päris lihtsaks ja saab kiireid kille. Olen nõus mõned koopiad müüma kui kellegil peaks isu olema.

 

Pakkusin ka sythe's sama asja natuke aega tagasi aga keegi ei olnud huvitatud hinnaga 20m 07 per copy.

 

Seega otsest hinda ei küsi, tehke oma pakkumine kui olete huvitatud ja kui on küsimusi siis kirjutage.

Pluss igat scripti saab natuke modida kasutaja soovide järgi - lisa prayerid või siis lisa gearswitchid.

 

Tänan

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.