Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Parim Questimise teenus

Soovitatud postitused

Kuidas ma Queste teen?

Kuna mul on palju kogemust questide tegemisega siis on enamus nendest mul juba peas.

Muul juhul kasutan Slayermusiq1 quest guidesid: https://www.youtube.com/user/slayermusiq1

 

 

Kuidas ma hinnapakkumise teen? Näide:

Klient soovib Monkey Madness I questi.

1. Otsin üles Slayermusiq1 video selle questi kohta.

2. Hindan ära kui palju aega mul kulub questi jaoks vajalike itemite soetamiseks (tavaliselt 5-15min olenevalt questist)

3. Hindan ära kui palju aega mul kulub questi enda tegemiseks (tavaliselt video pikkus) *3.1

4. Liidan kokku punktid 2 ja 3. *4.1; *4.2

5. Korrutan saadud aja tunnihinnaga.

6. Edastan hinnapakkumise, tuues välja kui palju mul millegi peale täpselt kulub ja kas olen ka lisatasu juurde lisanud.

 

*3.1 Vahel on mõni koht videos kiirendatud, sel juhul võtan ise aega kui kaua mul kulus selle kiirendatud koha tegemiseks.

 

*4.1 Mõningatel juhtumitel on teatud kasutajaga questi raskem teha kui näiteks mainiga kellel suuremad statsid vms. Sel juhul lisandub questi koguhinnale juurde lisatasu. Lisatasu arutame koos läbi ja jõuame kokkuleppele. :)

*4.2 Mõni quest või koht questis võib olla minu jaoks väga ebameeldiv, tüütu vms (ühseõnaga cancer :D) ja ka tänu sellele võin lisada koguhinnale väikese lisatasu juurde.

 

 

Miks just mind valida?

Olen enda isiklikel kasutajatel teinud quest keepe kokku ~5 korda seega enamus questid on mul juba peas, mis omakorda kiirendab protsessi.

Lisaks on mul ka palju kogemust teiste kasutajate arendamise ja questimisega mis tähendab, et olen questinud paljude erinevate kasutaja tüüpidega (skiller, pure, zerker, main jms).

 

 

Mida mul (teenuse ostjal) vaja läheb?

Kõik questi jaoks vajalikud itemid ja geari ostan teie raha eest, kindlasti kasutan ka stamina potte ja teleporte.

 

Tunnihind: 4€ või vastav kogus OSRS GP

Tehingu viis: Swedbank, Paypal, OSRS GP

Skype: eitimees@hotmail.com

Muudetud liikme Minimaalne'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.