Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Süsteemi uuenduse tõttu palume kõikidel registreerunud kasutajatel, kes registreerusid ennem 20.02.2020, muuta oma konto parool, saates oma emailile parooli meeldetuletuse, et sisse logida. ×
Jälgi teemat sisse logides  

Hoiatus kasutajale Cppu123: 2.5.1 Vahvel.net sarnase suunitlusega foorumite propageerimine Seda nii vahvli foorumi teemades kui privaat-teadetes! Samuti ei tohi reklaamida mõttetuid nn. ühemehefoorumeid, kus on paar postitust ja 2 kasutajat, kes ise

Soovitatud postitused

Postitus: Lizzard Community ärkamine

Kasutaja: Cppu123

Hoiatus: 2.5.1 Vahvel.net sarnase suunitlusega foorumite propageerimine Seda nii vahvli foorumi teemades kui privaat-teadetes! Samuti ei tohi reklaamida mõttetuid nn. ühemehefoorumeid, kus on paar postitust ja 2 kasutajat, kes ise ka adminnideks. Teiste foorumite teemadele on lubatud loomulikult viidata sel juhul, kui need sisaldavad mõnes vahvli teemas esitatud küsimusele/probleemile vastust. Ühemehefoorumiks klassifikseeritakse foorumeid kus on vähem kui 200 unikaalset liiget ja mille suunitlus on meie foorumiga sarnane.

Punkte: 1

 

Administratiivne märge:

 

 

Sõnum kasutajale:

 

 

Algne postitus:

Tervist

;)

 

Aasta alguses sai pandud alguse väiksele kommuunille nimega Lizzard Co. Aga kuna ma päeva pealt läksin ära missioonile 5-ks kuuks siis jäi asi poolikuks aga nüüd olen tagasi Eestis ja maa peal ning võtame väikse meeskonnaga asja käsile. Ehk tuleb korralik Gaming foorum ja teha alge ka epoele, mille mõte oleks OS RS raha, memberite müümine, CS GO skinnid jne alustuseks.

Otsime meeskonda ka veebidisanerit :)

 

Külastage meid ja jagage tuttavatele.

 

lizzardco.com


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.