Mine sisusse
Otsi siit
 • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  Jälgi teemat sisse logides  

  Hoiatus kasutajale Cppu123: 2.5.1 Vahvel.net sarnase suunitlusega foorumite propageerimine Seda nii vahvli foorumi teemades kui privaat-teadetes! Samuti ei tohi reklaamida mõttetuid nn. ühemehefoorumeid, kus on paar postitust ja 2 kasutajat, kes ise

  Soovitatud postitused

  Postitus: Lizzard Community ärkamine

  Kasutaja: Cppu123

  Hoiatus: 2.5.1 Vahvel.net sarnase suunitlusega foorumite propageerimine Seda nii vahvli foorumi teemades kui privaat-teadetes! Samuti ei tohi reklaamida mõttetuid nn. ühemehefoorumeid, kus on paar postitust ja 2 kasutajat, kes ise ka adminnideks. Teiste foorumite teemadele on lubatud loomulikult viidata sel juhul, kui need sisaldavad mõnes vahvli teemas esitatud küsimusele/probleemile vastust. Ühemehefoorumiks klassifikseeritakse foorumeid kus on vähem kui 200 unikaalset liiget ja mille suunitlus on meie foorumiga sarnane.

  Punkte: 1

   

  Administratiivne märge:

   

   

  Sõnum kasutajale:

   

   

  Algne postitus:

  Tervist

  ;)

   

  Aasta alguses sai pandud alguse väiksele kommuunille nimega Lizzard Co. Aga kuna ma päeva pealt läksin ära missioonile 5-ks kuuks siis jäi asi poolikuks aga nüüd olen tagasi Eestis ja maa peal ning võtame väikse meeskonnaga asja käsile. Ehk tuleb korralik Gaming foorum ja teha alge ka epoele, mille mõte oleks OS RS raha, memberite müümine, CS GO skinnid jne alustuseks.

  Otsime meeskonda ka veebidisanerit :)

   

  Külastage meid ja jagage tuttavatele.

   

  lizzardco.com


  Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

  Discord: REwiwe#3535

  Jaga seda postitust


  Postituse link
  Share on other sites

  Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

  Kommenteerimiseks peate olema liige

  Loo konto

  Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

  Loo uus konto

  Logi sisse

  On juba konto? Logi sisse siit.

  Logi sisse nüüd
  Jälgi teemat sisse logides  

  ×
  ×
  • Loo uus...

  Oluline informatsioon

  Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.