Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Koht arvutitarkuste jagamiseks.

Soovitatud postitused

VIP

Said ise mingisugusest arvutinipist äsja teada , soovid teistega jagada oma elutarkusi ? Nüüd on selle jaoks koht loodud ! Palun postitada ainult fakte & töötavaid asju . Lisada näiteks , kas asi töötab kõikidel arvutitel või ainult mingil kindlal mudelil. Palun hoida teema puhas , nn " tark jutt " > offtopic 24/7!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kaasaarvatud MacBook nipid :) !

 

 

Kellel mac ja probleem screnshot tegemisega, kuna pole sellist eraldi nuppu .

 

Hoiad peal Command + Left Shift ja siis vajutad numbrit 3.

Peale seda võtad tehtud pildi lahti ja vajutad uuesti Command + Left Shift, aga vajutad 4, siis saad lõigata endale sobiva suurusega pildi sellest .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tavaline läppar :D :

 

Hoiad FN all, siis vajutad Ins'i, seal on all kirjas prt sc, sellega tuleb ära. Siis paint ja go on.

 

Oh tänud, seda just vaja oligi.

Aga cold jäi teemaga hiljaks 4 päeva, neetud. ;s

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Nunu andke veel tipe.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nunu andke veel tipe.

 

Tip nr. 1) Võiksid esimese posti ära muuta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Just minu alateema.

 

1. Mine start-->Run--> Kirjutage"msconfig" ja enter,üleval pange startup ja näete KÕIKE asju mis hakkavad tööle kui windowsisse lähete,neid asju mida ei tea siis pange alati off.

2.Kui teil Internet ei tööta siis saab alati kontrollida nii: Lähete start-->accessories-->Command prompt.

Siis tuleb 1 aken lahti ja siis kirjutage "cd.." niikaua kuni tuleb sinna kas "C:\" või "D:\" (oleneb mis ketas on teil peamine.) ja siis kirjutage "ping www.neti.ee" kui midagi tuleb ette byteides siis net töötab aga explorer ei näita.

 

 

Kui on küsimusi siis küsige,ma võin saada enamustele vastatud


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Just minu alateema.

 

1. Mine start-->Run--> Kirjutage"msconfig" ja enter,üleval pange startup ja näete KÕIKE asju mis hakkavad tööle kui windowsisse lähete,neid asju mida ei tea siis pange alati off.

2.Kui teil Internet ei tööta siis saab alati kontrollida nii: Lähete start-->accessories-->Command prompt.

Siis tuleb 1 aken lahti ja siis kirjutage "cd.." niikaua kuni tuleb sinna kas "C:\" või "D:\" (oleneb mis ketas on teil peamine.) ja siis kirjutage "ping www.neti.ee" kui midagi tuleb ette byteides siis net töötab aga explorer ei näita.

 

 

Kui on küsimusi siis küsige,ma võin saada enamustele vastatud

 

Vot sina oled üks tark mees. (Y)

Ja kes ennem näitas, kuidas ekraanist pilti teha siis.. "alt'i" pole vaja.. (enamustel arvutitel)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Zerker ring:

Sihukest asja küll ei tohi teha et mida ei tea võib kinni panna

Selle võid kinni panna mida sa tead ja pole vaja

H 0 t B 0 W: Ma ütlesin et kui alti vajutada siis teeb ainult aktiivsest aknast pilid ehk jätab taskbari välja ja muud sellised asjad välja.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Zerker ring:

Sihukest asja küll ei tohi teha et mida ei tea võib kinni panna

Selle võid kinni panna mida sa tead ja pole vaja

H 0 t B 0 W: Ma ütlesin et kui alti vajutada siis teeb ainult aktiivsest aknast pilid ehk jätab taskbari välja ja muud sellised asjad välja.

 

Jah, kui mina varem olin lollim siis keerasin arvuti mitu korda ***** nii et windows enam käima ei läinud. Aga noh tegin ise korda ka ^^.

Pole mikrit ja on mingit sitad kõrvaklapid mida vaja pole:D? Topi lihtsalt mikri auku ja tuld! Aga mõndadel klappidel pead proovima kump klapp töötab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Zerker ring:

Sihukest asja küll ei tohi teha et mida ei tea võib kinni panna

Selle võid kinni panna mida sa tead ja pole vaja

H 0 t B 0 W: Ma ütlesin et kui alti vajutada siis teeb ainult aktiivsest aknast pilid ehk jätab taskbari välja ja muud sellised asjad välja.

 

Arvuti esimene reegel: Ei tea/oska,ära näppi.

need soovitused olid selles sees ikkagi. Ma ainult loodn et inimestel on mõistust niipalju et vaadata mida nad panevad on ja off


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.