Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hinnapäring kasutajale, lubatud by Oxford

Soovitatud postitused

Tere, teen siis hinnapäringu siia ja sooviks teada palju keegi sellise kasutaja eest oleks nõus välja käima, hetkel ei müü seda.

 

RsN: Negaal

 

Tegin ka väga palju ütleva pildi.

 

rs_stats&cmb&qp.JPG

 

http://neg.pri.ee/img/rs_stats&cmb&qp.bmp - see laeb aeglasemalt aga numbrid paremini näha

 

Niiet ütelege mulle palju see umbes väärt võiks olla,

 

Tänud.


auto enda noku suuremaks , ja sis tule rsi rikkuma, lontrus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõik oleneb kuidas sa ise oskad kaubelda.....Arvan, et mingi üle 1k tuleb kindlasti..Kuna nagu rääkiti..Enam Wildernessi pole ..Ei maksa flatted 99 midagi eriti..Ainult bank

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kõik oleneb kuidas sa ise oskad kaubelda.....Arvan, et mingi üle 1k tuleb kindlasti..Kuna nagu rääkiti..Enam Wildernessi pole ..Ei maksa flatted 99 midagi eriti..Ainult bank

 

jah mingi cmb 100'ga kellel 90+ str att ja mingi low deff.. sellega sa just ei tee bh's sittagi.. flat ongi just kõige parem ja tegijam.

 

ise pakun et mingi 1000-1500.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Võib ka veel seda arvestada, et recoverid kuskil 2006'st aastast(st, et kasutajat pole kunagi sharetud, vä 1 kord, kui lasin sõbral miningut teha kuskil tund aega, siis kui ta oli mingi cmb 60, ma samal ajal tegin d slayerit talle.).

 

Recoverid ja panga pini võin veel maha võtta.

 

Panga väärtus on kuskil 33 - 35m kindlalt kui täitsa tühjaks teha.

 

Ja summoning on tegelt 55 mitte 47 nagu pildi pealt paistab.

 

Kasutajal peaks olema ka suhteliselt hea maine.(Kui Hero müüs mille, tegi "sõber" mulle ettepaneku 5 või 4 sarat mulle visata kuna tal polnud high level accounti, sellest sain mina ühe seti endale(hoidmise eest, mingi 4 päeva:D), hiljem läksid sarad vist sellisele kasutajale nagu kapa 112 vms.) See on ka ainuke kord kui mingis scammimises osalus oli. Lihtsalt mainisin et pärast mingit ütlemist kellegil poleks.

 

Edit: Tänud tagasiside eest:), ootan veel kommentaare.

 

Edit2: Black marke on 0 muideks.

 

Edit3: Ja attack on 98, 150k xp'ed veel.

 

Ülllatus on tegelt suht suur, ma arvasin et pakutakse mingi ~600.- jne, sellise hinna eest ei müüks kohe kindlalt, enne jätaks seisma accoundi, suht palju aega on pandud siia sisse.


auto enda noku suuremaks , ja sis tule rsi rikkuma, lontrus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

1000 eeku, saad lahti kiirelt.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1600 tuleb ära kui tahad siis tuleb ka otsi mingi loll ja müü maha edu :D .......


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1100-1400 i think :P


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1200 eek


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.