Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

C walk.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Lmao, järjekornde G-Uniti wannabe tahab olla Viru Keskuses äge wannabe crip. Joel Juhist midagi oled kuulnud ?

 

oota kle mida sa nüüd paugud?sa tatt mine ime ****i nurgataga.ban tuleks sellele tropile panna ******.mida ma sul selle joel juhiga teen?c walk ja hip hop tants on 2 eri asja kuradi tolgus.tränaoss.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hmm... dipset ja tränaoss? irw ta teab hip hopist, cripidest ja bloodidest ja muust säärasest värgist rohkem kui sina.

 

Thx for respecting :)

 

:// Niipalju veel, kui ma sellest asjast tean õpitakse seda ka videodelt, ise. Jõhvis ( Ida-Virumaa ) on mingi modernse tantsu kool, isegi seal on c-walk sees, paraleelklassist üks tüdruk rääkis :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ei noh tore on siis.

aga ma ei saanud sellest aru mida sa kohe mölisema kukkusid?

see et mulle G-Unit meeldib on paha?

ja miks sa Brian Nrg seda arvad et ta "rohkem" sellest asjast teab?

***** ma küsisin ainult nõu ja abi kus kohast leida õetust/õpetajat/treenerit ja teie kukute siin lolli ila ajama mingi kuradi g uniti **** vms te siin ajasite.

mis mõttes "õpi õiget räppi kuulama"?

äkki annaks siis lehekülje kah?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No offence :D Lihtsalt vaata. G-Unit pole õige hiphopi kuulaja jaoks õige räpp, see on sama hea näiteks, kui punkari jaoks pop muusika :) Tahad head räppi ? Palun väga, kas või kirjuta wiki otsingusse alternative hip-hop lolz. Mõned parimad esitajad sulle : KRS-One, N.W.A, Notorious B.I.G, Tupac, Above The Law, GZA, Akrobatik. Kõik pole muidugi underground, pooli peaksid neist teadma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No offence :D Lihtsalt vaata. G-Unit pole õige hiphopi kuulaja jaoks õige räpp, see on sama hea näiteks, kui punkari jaoks pop muusika :) Tahad head räppi ? Palun väga, kas või kirjuta wiki otsingusse alternative hip-hop lolz. Mõned parimad esitajad sulle : KRS-One, N.W.A, Notorious B.I.G, Tupac, Above The Law, GZA, Akrobatik. Kõik pole muidugi underground, pooli peaksid neist teadma.

 

no g unit meeldib mulle lihtsalt kuid ülekõige on ikkagi vanakool...

2pac, dr dre, snoop dogg jne neid on veel palju ice cube ja neid võikski veel loendama jääda.selles suhtes et ma arvan et TEIE ei tule ütlema mulle mis on räpp ja mis ei ole.küll ma seda ise tean mis on hea ja mis ei ole.mina soovisin ainult lihtsalt abi sellekohta et kust saaks c-walki õppida mitte teie halinat siin kuulata.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

omg mine k2si virukatelt-pirukatelt n2u :)


62db4d7cbdbb.gif

annetajakl1.png

Aramise Ühendviinad

Au ja uhkus neile , kes langesid teises maailmasõjas võideldes fašimi vastu vennad me mäletame teid !!!

26-1147514812T.jpg

Vaata mind? http://www.rs2eesti.com/showthread.php?t=35597

Tanel951.png

Tanel951.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.