Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kahtlane isik: JõgevaSkillid

Soovitatud postitused

VIP
Author of the topic Postitas

Sain kasutajaga sisse mindud, tegin IPst pildi:

j6gevaskillidscammer3jd6.png

 

aga... Käisin J6gevaSkillid' antud tracker-ID'ga proovimas, et kas tracker-id on Unknown, accepted või declined.

Käisin sees: Oli "UNKNOWN"

j6gevaskillidscammer4be1.png

Aga... J6gevaSkillid ütles mulle MSNis, et see olevat Accepted.

Proovisin siis vastava parooliga sisse minna, sain sisse.

Aga huvitav, miks ta "valetas mulle, et tracker on accepted" ja PAROOL oli see, mis tahtis et oleks????

 

Sellega tahan öelda seda, et tüüp ise vahetas parooli selleks samaks, mis ta tahtis, et parool oleks!

 

Natuke lihtsamalt: Ta valetas ennem, et tema seda ei scamminud! Vaid tema vahetas hoopis pw ära, kuid hiljem lõi tal jahedaks ja vahetas pw uuesti ära, ning ütles mulle.

 

Sain acci tagasi, aga minul pole enam mõtet sellega mängida, sest minult võidakse see iga kell ju tagasi võtta.. ??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Aaga ints,mis teed,mängid või mitte,sest suur võimalus et uuesti pihta pannakse või mis? Hmm,kindel jah et Jõgeva,sorry aga sa ajad sellist ****a ,ban!

 

Võin julge sõnaga öelda, et JAH! JÕGEVASKILLID ON SCAMMER!

 

Loodame, et saite mu jutust eelmises postis aru.. ma suht väsinud atm, sellepärast võibki esineda palju vigu ja arusaamatusi..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
mitte ühtegi postitust pole eelnäidatud ipga siin foorumis tehtud vms.

vastuseid ei leidnud.

 

Loogiline. Nagunii tüüp on interneti teenusepakkujat või siis IP'd vahepeal muutnud. Iga IQ +10'ga inimene teeks seda, kui oleks sellises jamas praegu, nagu tema on...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Loogiline. Nagunii tüüp on interneti teenusepakkujat või siis IP'd vahepeal muutnud. Iga IQ +10'ga inimene teeks seda, kui oleks sellises jamas praegu, nagu tema on...

 

ip vahetus ei aita, meie süsteem annab kõik ipd mida on siis foorumi keegi kasutanud, nii regamisest kuni tänaseni,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
ip vahetus ei aita, meie süsteem annab kõik ipd mida on siis foorumi keegi kasutanud, nii regamisest kuni tänaseni,

 

Okei..

See selleks, aga JõgevaSkillid on ikkagi scammer, minuarust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
kuidagi seda tõestada veel saad?

lihtsalt see pole piisav.

 

Ei saagi rohkem.... :S

 

Ütle siis kuidas ma teen tõendeid sellest, et ma ntx sain acci ja mult võetakse see paari nädala pärast ära?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
kuidas saab 4 nädala jooksul scammida kui rec on muutetud??

 

Lihtne: "Someone knows my recovery questions" or smth...

 

ja ma ei teadnud membership andmeid kah n stuff.

 

// TÜÜP VAHETAS JÄLLE PW ÄRA !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Enda õnneks, tema kahjuks, jõudsin selle ajaga def 1->26 teha ja siis veel blackmarke... päris palju(imo).

 

..Sest ma teadsin, et ta tagasi võtab. Sellega on siis ühelpool. Minul enam eriti midagi öelda pole. Pange JõgevaSkillidele ban ja teema lukku, siis olen rahul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
h0tb0w proovi acc tagasi tõmmata nii jõgevaskilli kui sinu abiga.

kui saate tagasi vaadake mis ip oli ennem sees, see seletab kõik.

Sellest pole kasu, ta laseb vahepeal kellegil teisel acci sisse logida ja ip muutub, annab kasutaja tagasi ja h0tb0w saab uuesti scammi. Kahju, et Jõgevaskillid, et su annetamine siin foorumis tühja läks. BYE BYE!


oxford3copywp2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.